SIA "METODIKA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 19 390 € (44% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4101 | 3635 | 4112 | 12 255 | 10 491 | 9872 | 10 704 | 3542 | 16 505 | 27 263 | 32 866 | 101 867 | 19 125 | 7637 | 9003 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4419 | 2334 | 812 | 1275 | 1604 | 1311 | 303 | 1635 | 1404 | 655 | 736 | 1354 | 77 854 | 76 467 | 74 737 |
| Aktīvi kopā | 8520 | 5969 | 4924 | 13 530 | 12 095 | 11 183 | 11 007 | 5177 | 17 909 | 27 918 | 33 602 | 103 221 | 96 979 | 84 104 | 83 740 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9639 | 9900 | 11 620 | 16 250 | 6273 | 5342 | 10 003 | 9578 | 3864 | 2988 | 3459 | 12 259 | 8970 | 7987 | 18 237 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 000 | 34 000 | 32 000 | 32 000 |
| Saistības kopā | 9639 | 9900 | 11 620 | 16 250 | 6473 | 5342 | 10 003 | 9578 | 3864 | 2988 | 3459 | 68 259 | 42 970 | 39 987 | 50 237 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3285 | -2812 | -2765 | 6807 | 8342 | 218 | -4837 | -5405 | 18 446 | 22 084 | 22 283 | 32 116 | 50 912 | 12 624 | 8776 |
| Pašu kapitāls kopā | -1119 | -3931 | -6696 | -2720 | 5622 | 5841 | 1004 | -4401 | 14 045 | 24 930 | 30 143 | 34 962 | 54 009 | 44 117 | 33 503 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 28 565 | 35 540 | 36 889 | 64 037 | 52 964 | 53 628 | 52 415 | 36 824 | 53 132 | 59 873 | 63 520 | 73 249 | 99 357 | 63 961 | 58 707 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -714 | 387 | 555 | 12 570 | 13 176 | 218 | -4837 | -5405 | 18 446 | 24 644 | 26 551 | 38 338 | 58 636 | 18 254 | 13 625 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -714 | 387 | 555 | 12 570 | 13 176 | 218 | -4837 | -5405 | 18 446 | 24 644 | 26 551 | 38 338 | 58 636 | 18 254 | 13 625 |
| Pārskata gada peļņa | -3285 | -2812 | -2765 | 6807 | 8342 | 218 | -4837 | -5405 | 18 446 | 22 084 | 22 283 | 32 116 | 50 912 | 12 624 | 8776 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 199 | 17 070 | 27 297 | 31 865 | 22 516 | 19 390 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "METODIKA"
Pārskats
SIA "METODIKA" (reģ. nr. 40003876673) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Praulienas iela 8 - 28.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 58 707 €, par 8,2% mazāk nekā gadu iepriekš (63 961 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 8776 € (14,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 19 569 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 83 740 € un pašu kapitāls 33 503 € (40,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (65%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.