SIA "KATZ"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1513 | 4160 | 79 062 | 213 462 | 500 709 | 371 295 | 597 849 | 386 919 | 648 038 | 1 013 300 | 1 358 752 | 3 003 937 | 2 287 179 | 4 400 174 | 3 197 751 | 1 430 872 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 900 | 900 | 3492 | 5877 | 62 718 | 64 164 | 49 048 | 38 311 | 29 906 | 12 754 | 8208 | 9790 | 114 353 | 133 003 | 157 599 | 193 983 |
| Aktīvi kopā | 2413 | 5060 | 82 554 | 219 339 | 563 427 | 435 459 | 646 897 | 425 230 | 677 944 | 1 026 054 | 1 366 960 | 3 013 727 | 2 401 532 | 4 533 177 | 3 355 350 | 1 624 855 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 596 | 0 | 101 649 | 281 346 | 501 022 | 359 658 | 732 729 | 493 733 | 640 450 | 914 147 | 1 209 630 | 3 158 445 | 1 637 862 | 3 742 313 | 2 635 096 | 741 592 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 3398 | 914 | 14 056 | 53 810 | 38 009 | 17 622 | 8955 | 60 014 | 18 067 | 10 936 | 6000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 596 | 3398 | 102 563 | 295 402 | 554 832 | 397 667 | 750 351 | 502 688 | 700 464 | 932 214 | 1 220 566 | 3 164 445 | 1 637 862 | 3 742 313 | 2 635 096 | 741 592 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -183 | -604 | -21 928 | -56 649 | 111 351 | 25 769 | -117 543 | 21 962 | 56 859 | 125 040 | 54 579 | -297 111 | 960 549 | 67 194 | -40 607 | 163 009 |
| Pašu kapitāls kopā | 1817 | 1352 | -20 609 | -77 258 | 1422 | 27 192 | -116 120 | -94 159 | -22 520 | 93 840 | 146 394 | -150 718 | 763 670 | 790 864 | 720 254 | 883 263 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 6782 | 121 505 | 269 832 | 1 037 344 | 798 652 | 371 431 | 1 409 570 | 1 042 977 | 1 645 140 | 711 224 | 917 470 | 4 240 100 | 3 397 161 | 5 081 236 | 3 937 508 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -188 | -590 | -21 823 | -57 465 | 131 935 | 28 637 | -116 677 | 29 865 | 62 692 | 133 727 | 59 953 | -277 111 | 1 042 902 | 82 112 | -810 | 165 684 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -183 | -604 | -21 928 | -56 649 | 131 935 | 27 495 | -117 543 | 28 993 | 62 586 | 133 727 | 59 953 | -277 111 | 1 035 549 | 77 194 | -33 107 | 165 684 |
| Pārskata gada peļņa | -183 | -604 | -21 928 | -56 649 | 111 351 | 25 769 | -117 543 | 21 962 | 56 859 | 125 040 | 54 579 | -297 111 | 960 549 | 67 194 | -40 607 | 163 009 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 5 | 7 | 9 | 15 | 15 | 14 | 15 | 15 | 10 | 8 | 10 | 16 | 17 | 21 | 17 |
| Aprēķinātā dividende | 1000 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 769 | 0 | 0 | 0 | 2025 | 0 | 0 | 40 000 | 30 003 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "KATZ"
Pārskats
SIA "KATZ" (reģ. nr. 40003878547) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Roberta Hirša iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 937 508 €, par 22,5% mazāk nekā gadu iepriekš (5 081 236 €). 2025. gada peļņa bija 163 009 € (4,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 17 (gadu iepriekš 21). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 231 618 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 624 855 € un pašu kapitāls 883 263 € (54,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.