Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltantik"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3465 | 4562 | 7567 | 18 235 | 6877 | 4777 | 37 646 | 21 566 | 65 338 | 43 682 | 44 155 | 52 356 | 38 196 | 106 039 | 101 327 | 62 505 | 50 901 | 39 681 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 540 | 360 | 330 | 9400 | 7572 | 6064 | 5922 | 3274 | 1189 | 1627 | 490 | 1748 | 1185 | 1557 | 3501 | 3743 | 3389 | 3024 |
| Aktīvi kopā | 4005 | 4922 | 7897 | 27 635 | 14 449 | 10 841 | 43 568 | 24 840 | 66 527 | 45 309 | 44 645 | 54 104 | 39 381 | 107 596 | 104 828 | 66 248 | 54 290 | 42 705 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 25 955 | 49 898 | 77 382 | 82 839 | 89 698 | 137 455 | 130 259 | 134 901 | 110 182 | 104 834 | 101 975 | 84 233 | 89 709 | 79 994 | 80 379 | 78 038 | 79 617 |
| Ilgtermiņa saistības | 9014 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9014 | 25 955 | 49 898 | 77 382 | 82 839 | 89 698 | 137 455 | 130 259 | 134 901 | 110 182 | 104 834 | 101 975 | 84 233 | 89 709 | 79 994 | 80 379 | 78 038 | 79 617 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4748 | -16 024 | -20 968 | -7746 | -18 643 | -10 467 | 18 316 | -11 532 | 37 045 | 3500 | 4684 | 12 318 | 3019 | 62 738 | 6947 | -38 965 | -9618 | -13 164 |
| Pašu kapitāls kopā | -5009 | -21 033 | -42 001 | -49 747 | -68 390 | -78 857 | -93 887 | -105 419 | -68 374 | -64 873 | -60 189 | -47 871 | -44 852 | 17 887 | 24 834 | -14 131 | -23 748 | -36 912 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9826 | 30 609 | 58 245 | 133 785 | 163 140 | 153 553 | 217 494 | 182 399 | 293 640 | 351 147 | 423 989 | 649 810 | 455 024 | 403 166 | 304 697 | 489 040 | 285 065 | 525 025 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4742 | -16 005 | -20 860 | -7702 | -17 264 | -10 228 | 18 455 | -11 432 | 37 045 | 4331 | 4684 | 12 318 | 3019 | 62 738 | 6947 | -38 965 | -9618 | -13 164 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4748 | -16 024 | -20 968 | -7746 | -18 643 | -10 467 | 18 316 | -11 532 | 37 045 | 4331 | 4684 | 12 318 | 3019 | 62 738 | 6947 | -38 965 | -9618 | -13 164 |
| Pārskata gada peļņa | -4748 | -16 024 | -20 968 | -7746 | -18 643 | -10 467 | 18 316 | -11 532 | 37 045 | 3500 | 4684 | 12 318 | 3019 | 62 738 | 6947 | -38 965 | -9618 | -13 164 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 6 | 5 | 7 | 6 | 7 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltantik"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltantik" (reģ. nr. 40003880560) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ilmājas iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 525 025 €, par 84,2% vairāk nekā gadu iepriekš (285 065 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 164 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 175 008 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-36 912 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.