Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITAN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 70 992 | 87 172 | 112 640 | 54 884 | 55 853 | 76 382 | 73 919 | 73 608 | 76 454 | 102 863 | 73 945 | 14 638 | 7634 | 5249 | 30 580 | 6715 | 5198 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 15 603 | 11 771 | 7939 | 48 370 | 38 148 | 30 009 | 19 097 | 8184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 647 | 3368 | 2003 |
| Aktīvi kopā | 70 992 | 87 172 | 128 243 | 66 655 | 63 792 | 124 752 | 112 067 | 103 617 | 95 551 | 111 047 | 73 945 | 14 638 | 7634 | 5249 | 31 227 | 10 083 | 7201 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6929 | 4088 | 11 167 | 15 734 | 9545 | 11 126 | 12 473 | 12 483 | 13 015 | 7322 | 1227 | 469 | 1533 | 2296 | 94 | 86 | 107 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 7090 | 1810 | 0 | 32 934 | 24 328 | 15 445 | 6276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6929 | 4088 | 18 257 | 17 544 | 9545 | 44 060 | 36 801 | 27 928 | 19 291 | 7322 | 1227 | 469 | 1533 | 2296 | 94 | 86 | 107 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 62 063 | 81 084 | 88 332 | 47 111 | 52 247 | 77 846 | 72 420 | 72 844 | 73 415 | 27 465 | 69 873 | 11 324 | -8068 | -3148 | 28 180 | -5650 | -2703 |
| Pašu kapitāls kopā | 64 063 | 83 084 | 109 986 | 49 111 | 54 247 | 80 692 | 75 266 | 75 689 | 76 260 | 103 725 | 72 718 | 14 169 | 6101 | 2953 | 31 133 | 9997 | 7094 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 82 028 | 104 094 | 145 449 | 68 312 | 74 681 | 106 259 | 106 258 | 108 198 | 109 458 | 44 621 | 97 390 | 40 822 | 0 | 0 | 19 065 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 71 835 | 94 724 | 96 231 | 56 344 | 62 268 | 90 967 | 85 533 | 85 993 | 87 443 | 26 896 | 76 430 | 28 792 | -8018 | -3098 | 28 160 | -2244 | -2653 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 73 070 | 95 365 | 96 440 | 55 434 | 61 662 | 91 435 | 85 156 | 85 820 | 87 351 | 27 520 | 76 783 | 28 817 | -8018 | -3098 | 28 180 | -1776 | -2653 |
| Pārskata gada peļņa | 62 063 | 81 084 | 88 332 | 47 111 | 52 247 | 77 846 | 72 420 | 72 844 | 73 415 | 27 465 | 69 873 | 11 324 | -8068 | -3148 | 28 180 | -5650 | -2703 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 39 170 | 62 063 | 61 430 | 107 986 | 47 111 | 51 401 | 77 846 | 72 421 | 72 844 | 0 | 100 880 | 69 873 | 0 | 0 | 0 | 15 486 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITAN"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ITAN" (reģ. nr. 40003881227) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Ulbroka, Ziemeļu gatve 18.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2703 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 7201 € un pašu kapitāls 7094 € (98,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.