SIA "SLOKAS 12A"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 25 337 | 26 766 | 34 093 | 31 807 | 54 824 | 75 563 | 88 207 | 101 020 | 103 768 | 63 279 | 47 081 | 74 354 | 119 524 | 90 459 | 97 255 | 87 529 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 404 | 692 | 720 | 872 | 1845 | 1182 | 847 | 745 | 366 | 1320 | 1138 | 1315 | 2272 | 1236 |
| Aktīvi kopā | 25 337 | 26 766 | 34 497 | 32 499 | 55 544 | 76 435 | 90 052 | 102 202 | 104 615 | 64 024 | 47 447 | 75 674 | 120 662 | 91 774 | 99 527 | 88 765 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 47 884 | 47 663 | 59 411 | 42 495 | 62 983 | 60 229 | 53 448 | 48 768 | 42 305 | 37 310 | 33 017 | 44 134 | 80 817 | 80 872 | 81 962 | 72 576 |
| Ilgtermiņa saistības | 46 075 | 15 051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 230 000 | 230 000 | 234 120 | 192 859 | 124 489 | 86 529 | 30 169 |
| Saistības kopā | 93 959 | 62 714 | 59 411 | 42 495 | 62 983 | 60 229 | 53 448 | 48 768 | 42 305 | 267 310 | 263 017 | 278 254 | 273 676 | 205 361 | 168 491 | 102 745 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -41 514 | 14 713 | 11 034 | 14 918 | 6783 | 23 674 | 19 802 | 16 830 | 8876 | -265 595 | -12 284 | 15 816 | 49 566 | 39 427 | 44 623 | 54 984 |
| Pašu kapitāls kopā | -68 969 | -35 948 | -24 914 | -9996 | -7439 | 16 206 | 33 777 | 50 607 | 59 483 | -206 113 | -218 397 | -202 580 | -153 014 | -113 587 | -68 964 | -13 980 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 56 683 | 57 135 | 67 444 | 72 753 | 111 764 | 125 362 | 131 044 | 137 300 | 133 572 | 137 892 | 141 721 | 150 122 | 180 788 | 185 800 | 194 545 | 210 704 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -40 915 | 16 244 | 14 744 | 17 596 | 8104 | 23 674 | 19 868 | 19 914 | 8876 | -265 595 | -12 284 | 15 816 | 49 566 | 39 427 | 44 623 | 54 984 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -41 514 | 14 713 | 13 383 | 17 596 | 8104 | 23 674 | 19 802 | 19 911 | 8876 | -265 595 | -12 284 | 15 816 | 49 566 | 39 427 | 44 623 | 54 984 |
| Pārskata gada peļņa | -41 514 | 14 713 | 11 034 | 14 918 | 6783 | 23 674 | 19 802 | 16 830 | 8876 | -265 595 | -12 284 | 15 816 | 49 566 | 39 427 | 44 623 | 54 984 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2231 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SLOKAS 12A"
Pārskats
SIA "SLOKAS 12A" (reģ. nr. 40003885676) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Slokas iela 12A - 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 210 704 €, par 8,3% vairāk nekā gadu iepriekš (194 545 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 54 984 € (26,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 105 352 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-13 980 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.