Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "esecurity.lv"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4126 | 3478 | 3389 | 1638 | 1544 | 13 594 | 16 755 | 24 904 | 40 190 | 48 349 | 79 006 | 78 930 | 273 606 | 252 263 | 166 839 | 89 842 | 67 947 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3035 | 4023 | 40 348 | 37 794 | 30 428 | 26 023 | 21 787 | 16 617 | 21 574 | 14 309 | 9784 | 6877 |
| Aktīvi kopā | 4126 | 3478 | 3389 | 1638 | 1544 | 16 629 | 20 778 | 65 252 | 77 984 | 78 777 | 105 029 | 100 717 | 290 223 | 273 837 | 181 148 | 99 626 | 74 824 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4470 | 5134 | 2347 | 168 | 194 | 14 722 | 9473 | 41 520 | 70 203 | 73 472 | 84 928 | 75 300 | 74 958 | 56 219 | 48 299 | 55 534 | 95 000 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 4000 | 7567 | 7567 | 9849 | 19 614 | 33 499 | 14 242 | 3630 | 3116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4470 | 5134 | 6347 | 7735 | 7761 | 24 571 | 29 087 | 75 019 | 84 445 | 77 102 | 88 044 | 75 300 | 74 958 | 56 219 | 48 299 | 55 534 | 95 000 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -47 | -1312 | -1302 | -3139 | -627 | -149 | -1248 | 1197 | 3306 | 8136 | 15 310 | 8432 | 189 848 | 4513 | -78 125 | -83 446 | -64 268 |
| Pašu kapitāls kopā | -344 | -1656 | -2958 | -6097 | -6724 | -9716 | -10 964 | -9767 | -6461 | 1675 | 16 985 | 25 417 | 215 265 | 217 618 | 132 849 | 44 092 | -20 176 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 45 | 6333 | 0 | 205 | 21 131 | 38 744 | 56 214 | 153 543 | 161 627 | 159 674 | 180 253 | 344 444 | 429 866 | 182 301 | 180 059 | 206 800 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -47 | -1312 | -1302 | -3139 | -627 | 1753 | 2239 | 1197 | 3465 | 8136 | 16 357 | 8010 | 191 125 | 4513 | -78 125 | -83 446 | -64 268 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -47 | -1312 | -1302 | -3139 | -627 | 1753 | 2239 | 1197 | 3465 | 8136 | 15 310 | 8432 | 189 848 | 4513 | -78 125 | -83 446 | -64 268 |
| Pārskata gada peļņa | -47 | -1312 | -1302 | -3139 | -627 | -149 | -1248 | 1197 | 3306 | 8136 | 15 310 | 8432 | 189 848 | 4513 | -78 125 | -83 446 | -64 268 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 4 | 11 | 9 | 10 | 10 | 10 | 6 | 11 | 11 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2160 | 6644 | 5311 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Security eu" — 2 kopīgas personas
- SIA "CS PRO"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "esecurity.lv"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "esecurity.lv" (reģ. nr. 40003886794) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils pag., Silabrieži, "Krasts 7" - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 206 800 €, par 14,9% vairāk nekā gadu iepriekš (180 059 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 64 268 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 20 680 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-20 176 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.