Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RE HOLDING"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6722 | 9905 | 17 972 | 17 003 | 11 687 | 10 727 | 1003 | 12 778 | 17 036 | 48 927 | 108 519 | 49 328 | 72 663 | 97 799 | 144 036 | 14 565 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 89 | 70 | 70 | 70 | 69 988 | 97 623 | 92 037 | 53 134 | 47 155 | 28 024 | 9316 | 21 774 | 38 818 | 117 523 | 127 329 | 246 668 |
| Aktīvi kopā | 6811 | 9975 | 18 042 | 17 073 | 81 675 | 108 350 | 93 040 | 65 912 | 64 191 | 76 951 | 117 835 | 71 102 | 111 481 | 215 322 | 271 365 | 261 233 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5494 | 11 907 | 20 154 | 19 642 | 102 953 | 137 042 | 121 298 | 86 635 | 56 326 | 80 541 | 111 184 | 48 654 | 52 894 | 86 460 | 118 685 | 107 706 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5498 | 9472 | 5459 | 2033 | 566 | 0 | 19 654 | 16 028 | 9623 |
| Saistības kopā | 5494 | 11 907 | 20 154 | 19 642 | 102 953 | 137 042 | 121 298 | 92 133 | 65 798 | 86 000 | 113 217 | 49 220 | 52 894 | 106 114 | 134 713 | 117 329 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -380 | -3249 | -180 | -457 | -17 622 | -7414 | 434 | 2037 | 25 071 | -7442 | 13 667 | 17 264 | 36 705 | 50 621 | 27 444 | 7157 |
| Pašu kapitāls kopā | 1317 | -1932 | -2112 | -2569 | -21 278 | -28 692 | -28 258 | -26 221 | -1607 | -9049 | 4618 | 21 882 | 58 587 | 109 208 | 136 652 | 143 809 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 14 292 | 11 778 | 0 | 0 | 500 | 63 567 | 45 792 | 92 788 | 127 112 | 189 002 | 92 292 | 183 071 | 133 327 | 226 882 | 213 720 | 154 789 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -380 | -3249 | -180 | -457 | -17 622 | -7414 | 484 | 2037 | 25 421 | -6403 | 15 405 | 18 165 | 37 513 | 52 653 | 30 496 | 9908 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -380 | -3249 | -180 | -457 | -17 622 | -7414 | 484 | 2037 | 25 101 | -7442 | 13 667 | 17 264 | 36 705 | 50 720 | 27 444 | 7157 |
| Pārskata gada peļņa | -380 | -3249 | -180 | -457 | -17 622 | -7414 | 434 | 2037 | 25 071 | -7442 | 13 667 | 17 264 | 36 705 | 50 621 | 27 444 | 7157 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RE HOLDING"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RE HOLDING" (reģ. nr. 40003891973) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Dobele, Skolas iela 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 154 789 €, par 27,6% mazāk nekā gadu iepriekš (213 720 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 7157 € (4,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 77 395 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 261 233 € un pašu kapitāls 143 809 € (55,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.