SIA "ILEAR"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1932 | 1745 | 2741 | 10 495 | 2396 | 4090 | 3732 | 6781 | 7738 | 8155 | 9605 | 11 827 | 12 734 | 9936 | 22 779 | 37 083 | 49 776 | 24 506 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4191 | 2141 | 7510 | 5369 | 4013 | 2404 | 2603 | 1747 | 1031 | 1175 | 18 301 | 8193 | 14 300 | 19 614 | 9525 | 6057 | 1887 | 28 901 |
| Aktīvi kopā | 6123 | 3886 | 10 251 | 15 864 | 6409 | 6494 | 6335 | 8528 | 8769 | 9330 | 27 906 | 20 020 | 27 034 | 29 550 | 32 304 | 43 140 | 51 663 | 53 407 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8375 | 4090 | 5746 | 30 906 | 21 269 | 21 406 | 27 381 | 21 097 | 3086 | 3907 | 9551 | 3110 | 4211 | 1758 | 5786 | 6726 | 11 832 | 9549 |
| Ilgtermiņa saistības | 1586 | 9376 | 17 357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9957 | 7856 | 12 175 | 5280 | 6000 | 5257 | 2154 | 4871 | 3592 | 4992 |
| Saistības kopā | 9961 | 13 466 | 23 103 | 30 906 | 21 269 | 21 406 | 27 381 | 21 097 | 13 043 | 11 763 | 21 726 | 8390 | 10 211 | 7015 | 7940 | 11 597 | 15 424 | 14 541 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -72 | -11 508 | -3344 | -2773 | 182 | -53 | 173 | 8477 | 8298 | 1840 | 8613 | 5450 | 5193 | 5712 | 3829 | 7179 | 4696 | 2627 |
| Pašu kapitāls kopā | -3838 | -9580 | -12 852 | -15 042 | -14 860 | -14 912 | -21 046 | -12 569 | -4274 | -2433 | 6180 | 11 630 | 16 823 | 22 535 | 24 364 | 31 543 | 36 239 | 38 866 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 14 897 | 5104 | 4559 | 18 539 | 20 530 | 18 227 | 25 370 | 23 622 | 34 699 | 32 929 | 47 031 | 55 432 | 53 056 | 62 581 | 104 688 | 117 554 | 125 794 | 129 008 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 367 | -11 295 | -3331 | -2831 | 244 | 41 | 66 | 8596 | 8305 | 1938 | 8791 | 5450 | 5435 | 5712 | 4410 | 6971 | 7139 | 3711 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -72 | -11 508 | -3344 | -2773 | 182 | -53 | 173 | 8477 | 8298 | 1914 | 8613 | 5450 | 5193 | 5712 | 4329 | 7179 | 6696 | 2877 |
| Pārskata gada peļņa | -72 | -11 508 | -3344 | -2773 | 182 | -53 | 173 | 8477 | 8298 | 1840 | 8613 | 5450 | 5193 | 5712 | 3829 | 7179 | 4696 | 2627 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2000 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Eco CITY — 2 kopīgas personas
- SIA "Pack Maker"
- SIA INFO FOR YOU
Kopsavilkums: SIA "ILEAR"
Pārskats
SIA "ILEAR" (reģ. nr. 40003900566) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Liedes iela 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 129 008 €, par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš (125 794 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 2627 € (2,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 802 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 53 407 € un pašu kapitāls 38 866 € (72,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.