SIA "INC Motors"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4001 | 11 409 | 11 842 | 23 190 | 26 240 | 27 799 | 36 061 | 37 983 | 41 117 | 32 818 | 27 382 | 30 942 | 67 244 | 87 982 | 40 491 | 46 628 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4485 | 4328 | 2157 | 927 | 7524 | 5984 | 4366 | 977 | 1637 | 1637 | 12 755 | 11 793 | 21 945 | 9787 | 66 187 | 59 636 |
| Aktīvi kopā | 8486 | 15 737 | 13 999 | 24 117 | 33 764 | 33 783 | 40 427 | 38 960 | 42 754 | 34 455 | 40 137 | 42 735 | 89 189 | 97 769 | 106 678 | 106 264 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5770 | 9967 | 7691 | 6084 | 5902 | 5441 | 4489 | 2449 | 5405 | 5586 | 9415 | 7208 | 5971 | 11 474 | 12 775 | 11 558 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5770 | 9967 | 7691 | 6084 | 5902 | 5441 | 4489 | 2449 | 5405 | 5586 | 9415 | 7208 | 5971 | 11 474 | 12 775 | 11 558 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1079 | 3784 | 538 | 11 724 | 2203 | 480 | 7596 | 573 | 838 | -8481 | 1854 | 4805 | 47 691 | 3077 | 9807 | 803 |
| Pašu kapitāls kopā | 2716 | 5770 | 6308 | 18 033 | 27 862 | 28 342 | 35 938 | 36 511 | 37 349 | 28 869 | 30 722 | 35 527 | 83 218 | 86 295 | 93 903 | 94 706 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 14 448 | 26 434 | 29 132 | 57 925 | 52 357 | 56 406 | 82 455 | 102 981 | 101 210 | 90 569 | 120 190 | 167 851 | 200 519 | 201 618 | 228 566 | 223 843 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 908 | 4172 | 831 | 13 891 | 2203 | 509 | 9252 | 1902 | 838 | -8481 | 1854 | 4805 | 47 691 | 3077 | 9807 | 803 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 908 | 4172 | 831 | 13 891 | 2203 | 509 | 9252 | 1902 | 838 | -8481 | 1854 | 4805 | 47 691 | 3077 | 9807 | 803 |
| Pārskata gada peļņa | 1079 | 3784 | 538 | 11 724 | 2203 | 480 | 7596 | 573 | 838 | -8481 | 1854 | 4805 | 47 691 | 3077 | 9807 | 803 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2199 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "INC Motors"
Pārskats
SIA "INC Motors" (reģ. nr. 40003904360) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Cenu pag., "Meiliņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 223 843 €, par 2,1% mazāk nekā gadu iepriekš (228 566 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 803 € (0,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 44 769 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 106 264 € un pašu kapitāls 94 706 € (89,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.