Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vides remonts"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 232 | 6684 | 8676 | 14 926 | 7031 | 10 553 | 20 998 | 23 019 | 2608 | 3868 | 9282 | 2153 | 15 849 | 25 591 | 22 769 | 30 738 | 46 331 | 46 876 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 19 863 | 16 130 | 9800 | 6498 | 5368 | 10 805 | 15 161 | 12 761 | 9385 | 12 703 | 7772 | 5851 | 5376 | 3445 | 2962 | 2880 | 6521 | 12 389 |
| Aktīvi kopā | 34 095 | 22 814 | 18 476 | 21 424 | 12 399 | 21 358 | 36 159 | 35 780 | 11 993 | 16 571 | 17 054 | 8004 | 21 225 | 29 036 | 25 731 | 33 618 | 52 852 | 59 265 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7340 | 2553 | 7993 | 9658 | 2328 | 10 544 | 22 157 | 16 910 | 8956 | 11 214 | 15 120 | 5938 | 11 575 | 12 637 | 7270 | 6203 | 13 130 | 12 165 |
| Ilgtermiņa saistības | 5350 | 2887 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 12 690 | 5440 | 7993 | 9658 | 2328 | 10 544 | 22 157 | 16 910 | 8956 | 11 214 | 15 120 | 5938 | 11 575 | 12 637 | 7270 | 6203 | 13 130 | 12 165 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6390 | -4031 | -6892 | 1283 | 3247 | 743 | 9166 | 4868 | -13 842 | 2320 | -3423 | 132 | 7584 | 6749 | 2063 | 8953 | 12 307 | 7379 |
| Pašu kapitāls kopā | 21 405 | 17 374 | 10 483 | 11 766 | 10 071 | 10 814 | 14 002 | 18 870 | 3037 | 5357 | 1934 | 2066 | 9650 | 16 399 | 18 461 | 27 415 | 39 722 | 47 100 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 115 929 | 55 035 | 40 024 | 57 178 | 50 716 | 66 242 | 95 816 | 92 377 | 64 274 | 79 358 | 79 758 | 78 298 | 91 389 | 107 968 | 110 479 | 125 649 | 175 201 | 171 327 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8094 | -3839 | -6855 | 1338 | 3247 | 743 | 10 122 | 5806 | -13 842 | 2420 | -3423 | 132 | 7584 | 6749 | 2063 | 8953 | 12 307 | 7379 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7592 | -4031 | -6892 | 1338 | 3247 | 743 | 10 122 | 5806 | -13 842 | 2420 | -3423 | 132 | 7584 | 6749 | 2063 | 8953 | 12 307 | 7379 |
| Pārskata gada peļņa | 6390 | -4031 | -6892 | 1283 | 3247 | 743 | 9166 | 4868 | -13 842 | 2320 | -3423 | 132 | 7584 | 6749 | 2063 | 8953 | 12 307 | 7379 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 13 | 10 | 9 | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 4942 | 0 | 5978 | 0 | 1991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vides remonts"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vides remonts" (reģ. nr. 40003905830) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Mūzikas iela 14 k-2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 171 327 €, par 2,2% mazāk nekā gadu iepriekš (175 201 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 7379 € (4,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 265 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 59 265 € un pašu kapitāls 47 100 € (79,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.