SILMALAS MEŽS SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 68 462 | 49 347 | 38 317 | 96 817 | 103 252 | 183 359 | 135 425 | 109 200 | 87 539 | 4 329 651 | 2 749 737 | 533 764 | 496 483 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 545 926 | 2 219 277 | 2 224 030 | 2 216 890 | 6 013 433 | 6 072 048 | 6 084 667 | 7 054 185 | 7 290 794 | 13 074 436 | 15 461 955 | 17 939 903 | 18 355 761 |
| Aktīvi kopā | 1 614 388 | 2 268 624 | 2 262 347 | 2 313 707 | 6 116 685 | 6 255 407 | 6 220 092 | 7 163 385 | 7 378 333 | 17 404 087 | 18 211 692 | 18 473 667 | 18 852 244 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 421 452 | 2 015 400 | 1 999 879 | 2 052 701 | 3 608 465 | 3 759 027 | 3 790 033 | 3 865 427 | 3 926 323 | 16 058 | 17 203 | 13 791 | 31 445 |
| Ilgtermiņa saistības | 108 145 | 153 877 | 153 877 | 153 877 | 153 877 | 153 877 | 153 877 | 153 877 | 153 877 | 4 188 052 | 4 190 640 | 4 173 637 | 4 343 293 |
| Saistības kopā | 1 529 597 | 2 169 277 | 2 153 756 | 2 206 578 | 3 762 342 | 3 912 904 | 3 943 910 | 4 019 304 | 4 080 200 | 4 204 110 | 4 207 843 | 4 187 428 | 4 374 738 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 26 822 | -21 299 | 9244 | -1462 | 2 179 166 | -11 840 | -66 321 | 867 899 | 154 052 | 191 937 | 229 118 | 93 470 | 164 642 |
| Pašu kapitāls kopā | 84 791 | 99 347 | 108 591 | 107 129 | 2 354 343 | 2 342 503 | 2 276 182 | 3 144 081 | 3 298 133 | 13 199 977 | 14 003 849 | 14 286 239 | 14 477 506 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 285 | 43 488 | 56 719 | 85 582 | 262 518 | 212 760 | 142 083 | 156 909 | 4 581 025 | 82 882 | 114 612 | 359 948 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 31 129 | -13 113 | 17 758 | 6892 | 2 240 298 | 42 544 | -10 505 | 924 818 | 211 909 | 191 937 | 229 118 | 59 320 | 160 308 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 31 089 | -13 113 | 17 453 | -1462 | 2 179 166 | -11 840 | -66 321 | 867 899 | 154 102 | 191 937 | 229 118 | 93 470 | 164 642 |
| Pārskata gada peļņa | 26 822 | -21 299 | 9244 | -1462 | 2 179 166 | -11 840 | -66 321 | 867 899 | 154 052 | 191 937 | 229 118 | 93 470 | 164 642 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SILMALAS MEŽS SIA
Pārskats
SILMALAS MEŽS SIA (reģ. nr. 40003905845) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 81.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 359 948 €, par 214% vairāk nekā gadu iepriekš (114 612 €). 2025. gada peļņa bija 164 642 € (45,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 179 974 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 18 852 244 € un pašu kapitāls 14 477 506 € (76,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Isnaudas Forest Holding AB.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.