Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Truck & Trailer Centre"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2022Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 371 161 € (80% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2022
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 256 999 | 281 255 | 314 153 | 384 261 | 451 105 | 456 789 | 396 695 | 417 018 | 465 619 | 375 759 | 311 389 | 177 668 | 133 046 | 788 132 | 53 960 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 808 833 | 1 578 194 | 1 476 738 | 1 562 858 | 1 369 914 | 1 233 851 | 1 617 257 | 1 267 827 | 1 592 581 | 1 777 868 | 1 505 077 | 1 483 462 | 1 208 338 | 13 673 | 4385 |
| Aktīvi kopā | 2 065 832 | 1 859 449 | 1 790 891 | 1 947 119 | 1 821 019 | 1 690 640 | 2 013 952 | 1 684 845 | 2 058 200 | 2 153 627 | 1 816 466 | 1 661 130 | 1 341 384 | 801 805 | 58 345 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 479 260 | 594 899 | 715 784 | 754 993 | 695 647 | 545 785 | 671 341 | 682 243 | 84 616 | 605 636 | 413 467 | 416 932 | 452 782 | 338 167 | 452 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 532 039 | 1 130 277 | 900 136 | 948 964 | 884 379 | 889 405 | 1 327 975 | 927 424 | 1 692 397 | 1 289 338 | 1 115 448 | 945 364 | 570 251 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2 011 299 | 1 725 176 | 1 615 920 | 1 703 957 | 1 580 026 | 1 435 190 | 1 999 316 | 1 609 667 | 1 777 013 | 1 894 974 | 1 528 915 | 1 362 296 | 1 023 033 | 338 167 | 452 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 51 504 | 79 740 | 40 698 | 68 191 | -5253 | 14 387 | -349 532 | 60 289 | 73 754 | 16 320 | 28 899 | 11 284 | 19 517 | 145 287 | -34 584 |
| Pašu kapitāls kopā | 54 533 | 134 273 | 174 971 | 243 162 | 237 909 | 252 296 | 9453 | 70 288 | 242 333 | 258 653 | 287 551 | 298 834 | 318 351 | 463 638 | 57 893 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 294 076 | 1 135 827 | 1 205 792 | 1 779 160 | 1 854 082 | 1 408 999 | 1 244 562 | 657 317 | 1 466 696 | 1 243 471 | 788 155 | 671 654 | 588 602 | 1 542 274 | 5601 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 165 270 | 164 999 | 107 344 | 137 643 | 44 063 | 70 712 | -275 241 | 105 379 | 118 055 | 64 175 | 79 213 | 53 328 | 60 299 | 181 317 | -20 175 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 60 803 | 93 909 | 47 329 | 74 644 | -8226 | 26 933 | -330 315 | 73 400 | 73 754 | 16 320 | 28 909 | 11 284 | 19 530 | 145 307 | -20 144 |
| Pārskata gada peļņa | 51 504 | 79 740 | 40 698 | 68 191 | -5253 | 14 387 | -349 532 | 60 289 | 73 754 | 16 320 | 28 899 | 11 284 | 19 517 | 145 287 | -34 584 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 371 161 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FRIENDS TEXTILE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tobasco DC"
- SIA "DAISENA LATVIA"
- Alas Kuul AS filiāle Latvijā
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADDINOL Latvia"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Unismart"
- SIA "Inbitri"
- SIA "DZ Service"
- SIA "DZ Loko"
- SIA ShipMaster
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Simply Clean"
- SIA "StoneREX"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Truck & Trailer Centre"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Truck & Trailer Centre" (reģ. nr. 40003913490) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Katlakalna iela 11C.
Finanšu rezultāti
2022. gadā apgrozījums bija 5601 €, par 99,6% mazāk nekā gadu iepriekš (1 542 274 €). No 2008. līdz 2022. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 34,9% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2022). 2022. gads noslēdzās ar zaudējumiem 34 584 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2022. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2022. gada beigās bilances kopsumma bija 58 345 € un pašu kapitāls 57 893 € (99,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2022. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.