SIA "Wolk Recording Studios"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 647 | 15 274 | 13 116 | 15 049 | 14 269 | 10 214 | 6082 | 5820 | 6590 | 8220 | 8917 | 9062 | 9093 | 9275 | 9279 | 9093 | 8701 | 9084 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 63 808 | 59 170 | 47 950 | 24 131 | 11 183 | 4015 | 1066 | 425 | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 81 455 | 74 444 | 61 066 | 39 180 | 25 452 | 14 229 | 7148 | 6245 | 6839 | 8220 | 8917 | 9062 | 9093 | 9275 | 9279 | 9093 | 8701 | 9084 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 52 115 | 108 108 | 131 792 | 144 704 | 158 768 | 166 243 | 250 360 | 261 979 | 271 888 | 270 182 | 272 665 | 273 878 | 276 320 | 281 110 | 284 548 | 284 263 | 275 888 | 278 902 |
| Ilgtermiņa saistības | 28 909 | 15 212 | 9737 | 4263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 457 | 38 200 | 43 011 | 43 011 | 43 011 | 43 011 | 43 011 | 43 011 | 43 011 |
| Saistības kopā | 81 024 | 123 320 | 141 529 | 148 967 | 158 768 | 166 243 | 250 360 | 261 979 | 271 888 | 295 639 | 310 865 | 316 889 | 319 331 | 324 121 | 327 559 | 327 274 | 318 899 | 321 913 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6313 | -49 307 | -31 587 | -29 324 | -23 529 | -18 698 | -26 916 | -13 314 | -9315 | -22 370 | -14 529 | -5880 | -2411 | -4608 | -3434 | 99 | 7983 | -2631 |
| Pašu kapitāls kopā | 431 | -48 876 | -80 463 | -109 787 | -133 316 | -152 014 | -243 212 | -255 734 | -265 049 | -287 419 | -301 948 | -307 827 | -310 238 | -314 846 | -318 280 | -318 181 | -310 198 | -312 829 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 30 419 | 3475 | 12 572 | 4926 | 6626 | 927 | 1880 | 3425 | 3540 | 3355 | 1431 | 4615 | 12 924 | 4149 | 650 | 6341 | 14 885 | 2850 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6313 | -47 006 | -29 945 | -28 174 | -22 865 | -18 698 | -26 916 | -13 314 | -9315 | -22 370 | -14 529 | -5880 | -2411 | -4608 | -3434 | 99 | 7983 | -2631 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6313 | -49 307 | -31 587 | -29 324 | -23 529 | -18 698 | -26 916 | -13 314 | -9315 | -22 370 | -14 529 | -5880 | -2411 | -4608 | -3434 | 99 | 7983 | -2631 |
| Pārskata gada peļņa | -6313 | -49 307 | -31 587 | -29 324 | -23 529 | -18 698 | -26 916 | -13 314 | -9315 | -22 370 | -14 529 | -5880 | -2411 | -4608 | -3434 | 99 | 7983 | -2631 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Wolk Recording Studios"
Pārskats
SIA "Wolk Recording Studios" (reģ. nr. 40003914176) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bruņinieku iela 29/31.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2850 €, par 80,9% mazāk nekā gadu iepriekš (14 885 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 13,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2631 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2850 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-312 829 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.