Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "E 43"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7818 | 5957 | 5894 | 1015 | 1778 | 475 | 160 | 1862 | 6392 | 18 104 | 454 501 | 9218 | 9799 | 12 442 | 9162 | 4829 | 9315 | 4440 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 309 352 | 314 941 | 314 912 | 315 026 | 322 249 | 322 810 | 465 129 | 463 961 | 864 953 | 1 230 633 | 164 014 | 151 917 | 146 951 | 141 985 | 136 148 | 130 001 | 123 854 | 117 708 |
| Aktīvi kopā | 317 170 | 320 898 | 320 806 | 316 041 | 324 027 | 323 285 | 465 289 | 465 823 | 871 345 | 1 248 737 | 618 515 | 161 135 | 156 750 | 154 427 | 145 310 | 134 830 | 133 169 | 122 148 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2684 | 279 | 718 | 1567 | 10 110 | 10 550 | 24 987 | 381 317 | 494 383 | 38 895 | 470 308 | 16 301 | 17 964 | 11 457 | 5393 | 2215 | 2351 | 848 |
| Ilgtermiņa saistības | 206 915 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 299 699 | 1 041 975 | 139 039 | 116 806 | 112 033 | 117 158 | 85 956 | 82 080 | 84 118 | 80 007 |
| Saistības kopā | 209 599 | 279 | 718 | 1567 | 10 110 | 10 550 | 24 987 | 381 317 | 794 082 | 1 080 870 | 609 347 | 133 107 | 129 997 | 128 615 | 91 349 | 84 295 | 86 469 | 80 855 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1534 | -952 | -531 | -615 | -557 | -1182 | -4680 | -2152 | -7243 | 90 604 | -158 699 | -888 | -1275 | -941 | -1851 | -3426 | -3835 | -5407 |
| Pašu kapitāls kopā | 107 571 | 320 619 | 320 088 | 314 474 | 313 917 | 312 735 | 440 302 | 84 506 | 77 263 | 167 867 | 9168 | 28 028 | 26 753 | 25 812 | 53 961 | 50 535 | 46 700 | 41 293 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1762 | 2511 | 23 620 | 69 698 | 16 351 | 15 614 | 15 104 | 14 923 | 11 500 | 11 040 | 11 292 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1534 | -815 | -352 | -385 | -273 | -693 | -3774 | -1246 | -7243 | -30 428 | -131 398 | 3717 | 2799 | 2928 | 1594 | -1303 | -1797 | -3519 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1534 | -815 | -352 | -385 | -273 | -693 | -3774 | -1246 | -7243 | 90 604 | -158 315 | -888 | -1275 | -941 | -1851 | -3426 | -3835 | -5407 |
| Pārskata gada peļņa | -1534 | -952 | -531 | -615 | -557 | -1182 | -4680 | -2152 | -7243 | 90 604 | -158 699 | -888 | -1275 | -941 | -1851 | -3426 | -3835 | -5407 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 4999 | 0 | 0 | 0 | 353 644 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "E 43"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "E 43" (reģ. nr. 40003914439) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ernestīnes iela 43 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 11 292 €, par 2,3% vairāk nekā gadu iepriekš (11 040 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5407 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 292 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 122 148 € un pašu kapitāls 41 293 € (33,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%): SIA "AJ Prime".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.