SIA "AMG ARSENĀLS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1965 | 1965 | 12 279 | 32 762 | 31 377 | 14 677 | 17 490 | 12 585 | 8003 | 221 | 311 | 1288 | 8805 | 3675 | 2802 | 1858 | 1690 | 2031 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 4386 | 16 295 | 7381 | 21 311 | 22 508 | 25 173 | 20 801 | 27 326 | 29 554 | 34 691 | 19 205 | 28 050 | 29 228 | 32 092 | 22 473 |
| Aktīvi kopā | 1965 | 1965 | 12 279 | 37 148 | 47 672 | 22 058 | 38 801 | 35 093 | 33 176 | 21 022 | 27 637 | 30 842 | 43 496 | 22 880 | 30 852 | 31 086 | 33 782 | 24 504 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 207 | 0 | 8908 | 25 319 | 37 360 | 27 553 | 38 535 | 33 507 | 34 801 | 24 134 | 14 244 | 8910 | 10 050 | 3068 | 3165 | 3295 | 3321 | 3550 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 207 | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 207 | 207 | 8956 | 25 319 | 37 360 | 27 553 | 38 535 | 33 507 | 34 801 | 24 134 | 14 244 | 8910 | 10 050 | 3068 | 3165 | 3295 | 3321 | 3550 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 1523 | 7761 | -1626 | -15 762 | -2022 | 583 | -5460 | -515 | 9980 | 6311 | 6377 | 13 896 | 7875 | 104 | 2670 | -9507 |
| Pašu kapitāls kopā | 1758 | 1758 | 3281 | 11 042 | 9416 | -6346 | -11 051 | -10 531 | -16 187 | -16 702 | -6722 | -411 | 5966 | 19 812 | 27 687 | 27 791 | 30 461 | 20 954 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 15 165 | 161 059 | 165 310 | 16 683 | 19 693 | 20 985 | 1500 | 3600 | 11 518 | 8400 | 8400 | 2100 | 0 | 0 | 1200 | 1200 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 1800 | 8974 | -1404 | -15 806 | -2022 | 583 | -5410 | 175 | 9980 | 6311 | 6377 | 30 402 | -970 | -1072 | -195 | -18 926 |
| EBITDA | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 1800 | 8974 | -1437 | -15 762 | -2022 | 583 | -5410 | 175 | 9980 | 6311 | 6377 | 42 396 | 7875 | 104 | 2670 | -9307 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 1523 | 7761 | -1626 | -15 762 | -2022 | 583 | -5460 | -515 | 9980 | 6311 | 6377 | 13 896 | 7875 | 104 | 2670 | -9507 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA G Factory — 40,83%
Kopsavilkums: SIA "AMG ARSENĀLS"
Pārskats
SIA "AMG ARSENĀLS" (reģ. nr. 40003914585) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils pag., "Lielrūķi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1200 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 9507 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 600 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 24 504 € un pašu kapitāls 20 954 € (85,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50,2%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.