Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Serviss"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 40 000 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 548 897 | 697 871 | 897 891 | 1 069 673 | 1 238 200 | 1 188 044 | 1 423 779 | 1 349 473 | 1 212 599 | 1 333 747 | 1 674 359 | 1 195 852 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 207 334 | 202 356 | 154 200 | 161 682 | 179 285 | 265 059 | 194 023 | 240 510 | 62 782 | 55 362 | 147 786 | 664 702 |
| Aktīvi kopā | 756 231 | 900 227 | 1 052 091 | 1 231 355 | 1 417 485 | 1 453 103 | 1 617 802 | 1 589 983 | 1 275 381 | 1 389 109 | 1 822 145 | 1 860 554 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 239 453 | 197 364 | 188 122 | 167 284 | 223 993 | 290 629 | 381 890 | 220 533 | 196 443 | 234 080 | 519 078 | 565 091 |
| Ilgtermiņa saistības | 55 680 | 41 878 | 28 453 | 32 229 | 44 000 | 32 870 | 19 411 | 8093 | 476 | 0 | 41 142 | 31 410 |
| Saistības kopā | 295 133 | 239 242 | 216 575 | 199 513 | 267 993 | 323 499 | 401 301 | 228 626 | 196 919 | 234 080 | 560 220 | 596 501 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 73 093 | 317 283 | 207 873 | 226 327 | 147 650 | 10 111 | 120 647 | 174 855 | -247 895 | 116 567 | 146 896 | 42 128 |
| Pašu kapitāls kopā | 384 265 | 644 548 | 835 516 | 1 031 842 | 1 149 492 | 1 129 604 | 1 216 501 | 1 361 357 | 1 078 462 | 1 155 029 | 1 261 925 | 1 264 053 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3 136 977 | 2 630 175 | 1 925 758 | 2 241 284 | 2 218 527 | 2 865 170 | 3 016 897 | 2 521 832 | 1 945 617 | 2 054 343 | 3 061 835 | 3 638 189 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 83 998 | 363 079 | 247 602 | 259 470 | 147 861 | 9153 | 118 091 | 172 583 | -253 487 | 112 042 | 125 711 | 62 990 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 89 334 | 366 008 | 248 167 | 264 660 | 147 650 | 10 236 | 120 772 | 174 855 | -247 895 | 117 531 | 147 749 | 71 436 |
| Pārskata gada peļņa | 73 093 | 317 283 | 207 873 | 226 327 | 147 650 | 10 111 | 120 647 | 174 855 | -247 895 | 116 567 | 146 896 | 42 128 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 90 | 75 | 61 | 65 | 65 | 94 | 106 | 97 | 54 | 77 | 94 | 117 |
| Aprēķinātā dividende | 20 000 | 57 000 | 16 905 | 30 001 | 30 000 | 29 999 | 33 750 | 29 999 | 35 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Būve" — 3 kopīgas personas
- Latvia Ice Cross Association
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Nami"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ECOVEN"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JPVNAMI.LV"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MN GREEN"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Simple Business Solutions"
- VESMANN MANAGEMENT SIA
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Serviss"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Serviss" (reģ. nr. 40003916976) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Olaines nov., Olaine, Rūpnīcu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 638 189 €, par 18,8% vairāk nekā gadu iepriekš (3 061 835 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 42 128 € (1,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 117 (gadu iepriekš 94). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 096 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 860 554 € un pašu kapitāls 1 264 053 € (67,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.