SIA "RUMI TRANS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 081 | 22 087 | 31 896 | 48 844 | 22 990 | 36 182 | 112 417 | 145 009 | 279 842 | 148 404 | 230 990 | 157 511 | 153 369 | 238 226 | 153 099 | 82 412 | 120 985 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 30 331 | 30 347 | 18 059 | 21 911 | 10 930 | 14 624 | 14 442 | 25 555 | 33 575 | 24 240 | 17 734 | 37 801 | 30 001 | 25 368 | 25 997 | 53 832 | 49 191 |
| Aktīvi kopā | 46 412 | 52 434 | 49 955 | 70 755 | 33 920 | 50 806 | 126 859 | 170 564 | 313 417 | 172 644 | 248 724 | 195 312 | 183 370 | 263 594 | 179 096 | 136 244 | 170 176 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 35 592 | 42 746 | 49 915 | 57 264 | 13 378 | 23 588 | 63 394 | 55 104 | 112 580 | 55 197 | 48 959 | 15 036 | 23 610 | 18 760 | 71 055 | 64 396 | 72 090 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 35 592 | 42 746 | 49 915 | 57 264 | 13 378 | 23 588 | 63 394 | 55 104 | 112 580 | 55 197 | 48 959 | 15 036 | 23 610 | 18 760 | 71 055 | 64 396 | 72 090 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -22 325 | -342 | -8232 | 13 834 | 7050 | -2010 | 36 247 | 51 995 | 137 371 | 20 598 | 115 701 | -19 490 | -20 516 | 85 075 | 48 252 | -36 193 | 26 238 |
| Pašu kapitāls kopā | 8232 | 7890 | -342 | 13 491 | 20 542 | 27 218 | 63 465 | 115 460 | 200 837 | 117 447 | 199 765 | 180 276 | 159 760 | 244 834 | 108 041 | 71 848 | 98 086 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 43 999 | 73 151 | 107 187 | 116 840 | 67 124 | 79 290 | 229 725 | 262 957 | 511 710 | 160 486 | 290 297 | 131 020 | 107 502 | 291 926 | 311 481 | 117 766 | 240 597 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -22 840 | -8345 | -9607 | 9401 | 7649 | -8946 | 35 393 | 57 784 | 186 799 | 20 598 | 124 419 | -19 104 | -20 340 | 85 279 | 96 159 | -36 057 | 26 362 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -22 843 | -1132 | -9648 | 13 452 | 7649 | -1776 | 40 225 | 61 256 | 185 929 | 20 598 | 123 301 | -19 464 | -20 516 | 85 075 | 82 397 | -36 177 | 26 238 |
| Pārskata gada peļņa | -22 325 | -342 | -8232 | 13 834 | 7050 | -2010 | 36 247 | 51 995 | 137 371 | 20 598 | 115 701 | -19 490 | -20 516 | 85 075 | 48 252 | -36 193 | 26 238 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 7 | 6 | 5 | 5 | 5 | 9 | 5 | 10 | 11 | 8 | 8 | 8 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 994 | 103 988 | 33 383 | 0 | 0 | 0 | 185 045 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "RUMI TRANS"
Pārskats
SIA "RUMI TRANS" (reģ. nr. 40003920168) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 258 k-6 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 240 597 €, par 104% vairāk nekā gadu iepriekš (117 766 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 26 238 € (10,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 40 100 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 170 176 € un pašu kapitāls 98 086 € (57,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.