SIA "PR19"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1795 | 1014 | 2172 | 20 211 | 114 839 | 153 344 | 194 709 | 918 564 | 338 756 | 1 496 736 | 557 740 | 425 040 | 648 879 | 477 605 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 55 449 | 61 683 | 44 469 | 336 164 | 1 151 068 | 1 857 810 | 2 518 733 | 2 717 463 | 2 614 818 | 4 293 655 | 7 135 392 | 5 929 624 | 6 407 040 |
| Aktīvi kopā | 1795 | 56 463 | 63 855 | 64 680 | 451 003 | 1 304 412 | 2 052 519 | 3 437 297 | 3 056 219 | 4 111 554 | 4 851 395 | 7 560 432 | 6 578 503 | 6 884 645 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 456 | 61 548 | 92 731 | 115 828 | 524 417 | 1 483 140 | 2 358 369 | 4 162 451 | 3 776 704 | 4 789 734 | 4 451 270 | 5 498 509 | 244 073 | 380 981 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6842 | 0 | 0 | 0 | 1 708 112 | 5 000 659 | 5 403 490 |
| Saistības kopā | 456 | 61 548 | 92 731 | 115 828 | 524 417 | 1 483 140 | 2 358 369 | 4 169 293 | 3 776 704 | 4 789 734 | 4 451 270 | 7 206 621 | 5 244 732 | 5 784 471 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1755 | -6374 | -21 640 | -22 272 | -22 263 | -105 314 | -127 123 | -430 088 | 14 982 | 42 305 | -121 696 | -46 314 | 167 960 | -233 598 |
| Pašu kapitāls kopā | 1289 | -5085 | -28 876 | -51 148 | -73 414 | -178 728 | -305 850 | -735 938 | -720 485 | -678 180 | 400 125 | 353 811 | 1 333 771 | 1 100 174 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 110 400 | 0 | 0 | 2000 | 25 569 | 1857 | 146 277 | 231 448 | 594 732 | 481 894 | 780 906 | 859 379 | 903 699 | 1 181 908 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 42 969 | -6295 | -21 706 | -22 179 | -22 191 | -104 179 | -140 116 | -427 562 | 8140 | 42 681 | -98 660 | -185 856 | 20 061 | -774 501 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -67 | -6374 | -21 640 | -22 174 | -22 263 | -105 314 | -123 968 | -429 215 | 14 982 | 42 681 | -115 845 | -44 807 | 168 991 | -232 169 |
| Pārskata gada peļņa | -1755 | -6374 | -21 640 | -22 272 | -22 263 | -105 314 | -127 123 | -430 088 | 14 982 | 42 305 | -121 696 | -46 314 | 167 960 | -233 598 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 17 | 16 | 16 | 10 | 19 | 14 | 11 | 16 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "PR19"
Pārskats
SIA "PR19" (reģ. nr. 40003927109) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pērnavas iela 19.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 181 908 €, par 30,8% vairāk nekā gadu iepriekš (903 699 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 233 598 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 16 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 73 869 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6 884 645 € un pašu kapitāls 1 100 174 € (16,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.