SIA GM MasterAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8473 | 5588 | 6274 | 7145 | 14 216 | 17 529 | 11 757 | 10 298 | 15 951 | 7320 | 8109 | 9922 | 8121 | 4454 | 4037 | 4875 | 6849 | 8598 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 29 288 | 24 276 | 16 177 | 14 040 | 10 828 | 8599 | 4895 | 232 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6204 | 5676 |
| Aktīvi kopā | 37 761 | 29 864 | 22 451 | 21 185 | 25 044 | 26 128 | 16 652 | 10 530 | 15 951 | 7320 | 8109 | 9922 | 8121 | 4454 | 4037 | 4875 | 13 053 | 14 274 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 8104 | 17 014 | 29 571 | 39 502 | 50 095 | 53 066 | 83 630 | 107 226 | 103 147 | 93 440 | 91 265 | 75 853 | 63 537 | 50 331 | 48 360 | 43 244 | 42 053 | 42 272 |
| Ilgtermiņa saistības | 21 824 | 18 924 | 19 843 | 18 043 | 4643 | 2643 | 3761 | 2270 | 2270 | 2270 | 2270 | 2270 | 2270 | 1770 | 1770 | 1770 | 1770 | 1770 |
| Saistības kopā | 29 928 | 35 938 | 49 414 | 57 545 | 54 738 | 55 709 | 87 391 | 109 496 | 105 417 | 95 710 | 93 535 | 78 123 | 65 807 | 52 101 | 50 130 | 45 014 | 43 823 | 44 042 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2717 | -13 907 | -20 889 | -9397 | 6666 | 113 | -28 649 | -28 227 | 9500 | 1075 | 2970 | 17 219 | 10 515 | 10 039 | 1554 | 5954 | 9369 | 1002 |
| Pašu kapitāls kopā | 7833 | -6074 | -26 963 | -36 360 | -29 694 | -29 581 | -70 739 | -98 966 | -89 466 | -88 390 | -85 426 | -68 201 | -57 686 | -47 647 | -46 093 | -40 139 | -30 770 | -29 768 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 47 904 | 14 838 | 57 323 | 27 665 | 54 334 | 35 860 | 16 318 | 26 117 | 46 198 | 20 313 | 7723 | 42 456 | 18 622 | 15 572 | 4624 | 15 476 | 13 776 | 9931 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2723 | -13 908 | -21 618 | -9279 | 6731 | 186 | -28 649 | -28 227 | 9500 | 1075 | 2970 | 17 219 | 10 515 | 10 039 | 1554 | 5954 | 9369 | 1002 |
| EBITDA | — | — | -21 618 | -9279 | 6731 | 186 | -28 649 | -28 227 | 9500 | 1075 | 2970 | 17 219 | 10 515 | 10 039 | 1554 | 5954 | 9369 | 1002 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2717 | -13 907 | -20 889 | -9397 | 6666 | 113 | -28 649 | -28 227 | 9500 | 1075 | 2970 | 17 219 | 10 515 | 10 039 | 1554 | 5954 | 9369 | 1002 |
| Pārskata gada peļņa | -2717 | -13 907 | -20 889 | -9397 | 6666 | 113 | -28 649 | -28 227 | 9500 | 1075 | 2970 | 17 219 | 10 515 | 10 039 | 1554 | 5954 | 9369 | 1002 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 503 | 6785 | 1870 | 2736 | 4340 | 3530 | 1806 | 1928 | 609 | 677 |
| Nolietojums | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 8 | 16 | 15 | 11 | 9 | 6 | 6 | 7 | 6 | 5 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA GM Master
Pārskats
SIA GM Master (reģ. nr. 40003927607) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Kandava, Ielejas iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9931 €, par 27,9% mazāk nekā gadu iepriekš (13 776 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 8,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 1002 € (10,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3310 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-29 768 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.