Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FLORISTIC STUDIO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8179 | 15 300 | 20 726 | 24 885 | 52 153 | 56 391 | 61 303 | 68 736 | 73 777 | 76 559 | 67 968 | 48 834 | 48 640 | 48 001 | 48 862 | 36 902 | 25 258 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2621 | 2168 | 4731 | 3628 | 2864 | 27 485 | 25 570 | 23 914 | 22 313 | 21 259 | 20 552 | 19 115 | 28 934 | 24 815 | 20 647 | 16 805 | 13 120 |
| Aktīvi kopā | 10 800 | 17 468 | 25 457 | 28 513 | 55 017 | 83 876 | 86 873 | 92 650 | 96 090 | 97 818 | 88 520 | 67 949 | 77 574 | 72 816 | 69 509 | 53 707 | 38 378 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 43 447 | 38 795 | 45 878 | 48 441 | 59 716 | 97 045 | 93 941 | 96 649 | 96 603 | 84 147 | 72 653 | 50 366 | 59 591 | 54 154 | 50 150 | 42 430 | 27 145 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 43 447 | 38 795 | 45 878 | 48 441 | 59 716 | 97 045 | 93 941 | 96 649 | 96 603 | 84 147 | 72 653 | 50 366 | 59 591 | 54 154 | 50 150 | 42 430 | 27 145 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -18 399 | 11 321 | 906 | 493 | 15 229 | 1100 | 6101 | 3069 | 3486 | 14 184 | 2196 | 1716 | 400 | 679 | 697 | -8082 | -44 |
| Pašu kapitāls kopā | -32 647 | -21 327 | -20 421 | -19 928 | -4699 | -13 169 | -7068 | -3999 | -513 | 13 671 | 15 867 | 17 583 | 17 983 | 18 662 | 19 359 | 11 277 | 11 233 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 28 166 | 34 455 | 35 477 | 36 439 | 74 570 | 84 905 | 82 838 | 84 127 | 98 677 | 111 302 | 108 440 | 43 451 | 56 400 | 78 854 | 113 806 | 85 248 | 94 505 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -18 399 | 11 321 | 906 | 493 | 15 229 | 1100 | 6101 | 3069 | 3609 | 14 184 | 2196 | 1716 | 400 | 1168 | 1495 | -7292 | 535 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -18 399 | 11 321 | 906 | 493 | 15 229 | 1100 | 6101 | 3069 | 3609 | 14 184 | 2196 | 1716 | 400 | 679 | 697 | -8082 | -44 |
| Pārskata gada peļņa | -18 399 | 11 321 | 906 | 493 | 15 229 | 1100 | 6101 | 3069 | 3486 | 14 184 | 2196 | 1716 | 400 | 679 | 697 | -8082 | -44 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FLORISTIC STUDIO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FLORISTIC STUDIO" (reģ. nr. 40003930170) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ogre, Dienvidu iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 94 505 €, par 10,9% vairāk nekā gadu iepriekš (85 248 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 44 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 626 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 38 378 € un pašu kapitāls 11 233 € (29,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.