SIA "KALNA VIZUĻI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 88 | 75 | 155 | 566 | 2374 | 2757 | 2857 | 2151 | 5246 | 4046 | 3907 | 5233 | 6786 | 5609 | 5819 | 7607 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 179 320 | 179 320 | 179 320 | 298 507 | 423 801 | 437 954 | 435 586 | 431 067 | 426 377 | 421 919 | 417 527 | 412 665 | 370 418 | 363 464 | 395 649 | 501 370 |
| Aktīvi kopā | 179 408 | 179 395 | 179 475 | 299 073 | 426 175 | 440 711 | 438 443 | 433 218 | 431 623 | 425 965 | 421 434 | 417 898 | 377 204 | 369 073 | 401 468 | 508 977 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1189 | 1405 | 17 433 | 78 075 | 6828 | 2280 | 2653 | 315 071 | 331 862 | 306 930 | 5111 | 6409 | 14 967 | 5706 | 39 723 | 94 017 |
| Ilgtermiņa saistības | 178 061 | 175 384 | 159 619 | 221 274 | 389 982 | 391 981 | 371 931 | 40 000 | 0 | 0 | 285 516 | 263 116 | 233 011 | 218 511 | 209 491 | 251 491 |
| Saistības kopā | 179 250 | 176 789 | 177 052 | 299 349 | 396 810 | 394 261 | 374 584 | 355 071 | 331 862 | 306 930 | 290 627 | 269 525 | 247 978 | 224 217 | 249 214 | 345 508 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2646 | 2448 | -183 | -2699 | 29 758 | 17 085 | 17 409 | 14 288 | 21 614 | 19 274 | 11 771 | 17 565 | -19 147 | 15 630 | 7398 | 11 215 |
| Pašu kapitāls kopā | 158 | 2606 | 2423 | -276 | 29 365 | 46 450 | 63 859 | 78 147 | 99 761 | 119 035 | 130 807 | 148 373 | 129 226 | 144 856 | 152 254 | 163 469 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3866 | 3163 | 1560 | 3000 | 49 580 | 41 280 | 41 223 | 41 899 | 45 731 | 45 900 | 47 249 | 47 987 | 51 650 | 57 003 | 75 662 | 60 846 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2790 | 2556 | 826 | -2181 | 34 650 | 22 063 | 20 129 | 16 580 | 21 675 | 19 274 | 20 474 | 21 756 | -19 147 | 15 630 | 7398 | 11 215 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2790 | 2556 | 826 | -2181 | 34 650 | 22 063 | 20 129 | 16 580 | 21 675 | 19 274 | 11 771 | 17 565 | -19 147 | 15 630 | 7398 | 11 215 |
| Pārskata gada peļņa | 2646 | 2448 | -183 | -2699 | 29 758 | 17 085 | 17 409 | 14 288 | 21 614 | 19 274 | 11 771 | 17 565 | -19 147 | 15 630 | 7398 | 11 215 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "KALNA VIZUĻI"
Pārskats
SIA "KALNA VIZUĻI" (reģ. nr. 40003930823) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lauku iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 60 846 €, par 19,6% mazāk nekā gadu iepriekš (75 662 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 11 215 € (18,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 60 846 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 508 977 € un pašu kapitāls 163 469 € (32,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir OU KK Business Holding.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.