SIA "Ugunsdrošības Centrs"Aktīvs

40003939822Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2007

Finanšu rādītāji

654 444 €+13,6%
Apgrozījums 2025
+5,8%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.2 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 125 589 € (91% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~125 589 €
2024 ~69 000 €
2023 ~172 583 €
2022 ~162 567 €
2021 ~41 250 €
2020 ~75 235 €
2019 ~46 610 €
2018 ~69 798 €
20170 €
20160 €
20150 €
2014 ~1147 €
2013 ~9067 €
20120 €
20110 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā69 059100 70773 702125 807148 495108 61881 938121 109148 659185 94997 761290 646210 348124 890193 536153 864
Pamatlīdzekļi kopā21 80034 08240 18733 29275 08991 56282 79275 44412 68113 83725 53830 27937 50028 39120 7378667
Aktīvi kopā90 859134 789113 889159 099223 584200 180164 730196 553161 340199 786123 299320 925247 848153 281214 273162 531
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības99 867119 73468 847125 922160 683111 85674 01795 026102 265111 94716 863143 45260 93826 61773 85018 650
Ilgtermiņa saistības568811 72924 80912 24327 82136 98232 33119 351832244955252851035131009253
Saistības kopā105 555131 46393 656138 165188 504148 838106 348114 377102 348112 17121 818145 98061 44830 13074 85918 903
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa19 68815 88617 989976815 29316 262704023 79546 61475 23389 101114 714172 583109 33485 263129 803
Pašu kapitāls kopā-15 772224420 23320 93435 08051 34258 38282 17658 99287 615101 481174 945184 961121 712137 975142 189
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums280 929199 818301 343403 956624 706536 653426 746576 951837 687704 1391 003 834576 0111 875 665624 798576 317654 444
Saimnieciskās darbības peļņa20 17318 85824 29212 33218 21223 474896128 734173 152168 655231 991115 137301 892151 333102 889197 395
Peļņa pirms nodokļiem19 68818 17924 00311 37317 29722 530737627 029172 707168 623231 601114 714301 617150 584102 513197 338
Pārskata gada peļņa19 68815 88617 989976815 29316 262704023 79546 61475 23389 101114 714172 583109 33485 263129 803
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki13688111317171615151017101010
Aprēķinātā dividende—009067114700069 79846 61075 23541 250162 567172 58369 000125 589

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%SIA "Ugunsdrošības Ce…1Rižanovs Māris1Jarovojs Aleksandrs
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA "Ugunsdrošības Centrs"

Pārskats

SIA "Ugunsdrošības Centrs" (reģ. nr. 40003939822) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Saulrieta krastmala 55.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 654 444 €, par 13,6% vairāk nekā gadu iepriekš (576 317 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 129 803 € (19,8% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 10. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 65 444 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 162 531 € un pašu kapitāls 142 189 € (87,5% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.