Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OEM Automatic"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1641 | 2100 | 94 174 | 9081 | 16 714 | 23 535 | 18 632 | 10 364 | 43 123 | 45 689 | 63 577 | 99 960 | 131 227 | 158 676 | 158 500 | 171 453 | 165 661 | 195 081 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2237 | 1507 | 793 | 434 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 3878 | 3607 | 94 967 | 9515 | 16 801 | 23 535 | 18 632 | 10 364 | 43 123 | 45 689 | 63 577 | 99 960 | 131 227 | 158 676 | 158 500 | 171 453 | 165 661 | 195 081 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 74 830 | 53 085 | 103 752 | 4324 | 12 215 | 18 911 | 14 372 | 8337 | 25 555 | 19 052 | 8958 | 23 838 | 25 377 | 25 436 | 8106 | 15 706 | 3854 | 9598 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 46 980 | 92 663 | 7098 | 7770 | 7311 | 10 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 74 830 | 100 065 | 196 415 | 11 422 | 19 985 | 26 222 | 24 472 | 8337 | 25 555 | 19 052 | 8958 | 23 838 | 25 377 | 25 436 | 8106 | 15 706 | 3854 | 9598 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -72 952 | -25 506 | -4990 | -459 | -1277 | 497 | -2017 | 7867 | 15 541 | 9069 | 27 982 | 21 503 | 29 728 | 27 390 | 17 154 | 5353 | 6060 | 23 676 |
| Pašu kapitāls kopā | -70 952 | -96 458 | -101 448 | -1907 | -3184 | -2687 | -5840 | 2027 | 17 568 | 26 637 | 54 619 | 76 122 | 105 850 | 133 240 | 150 394 | 155 747 | 161 807 | 185 483 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2786 | 1797 | 7919 | 12 913 | 13 508 | 20 882 | 25 647 | 35 488 | 61 235 | 59 330 | 143 668 | 166 737 | 179 315 | 182 150 | 85 658 | 46 426 | 35 482 | 81 257 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -71 791 | -21 265 | -1613 | 937 | -986 | 914 | -1470 | 8198 | 15 541 | 9423 | 28 032 | 21 553 | 29 778 | 27 440 | 17 204 | 5403 | 4276 | 21 763 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -72 952 | -25 506 | -4990 | -459 | -1277 | 497 | -2017 | 7917 | 15 541 | 9423 | 28 032 | 21 553 | 29 778 | 27 440 | 17 204 | 5403 | 6110 | 23 726 |
| Pārskata gada peļņa | -72 952 | -25 506 | -4990 | -459 | -1277 | 497 | -2017 | 7867 | 15 541 | 9069 | 27 982 | 21 503 | 29 728 | 27 390 | 17 154 | 5353 | 6060 | 23 676 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OEM Automatic"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OEM Automatic" (reģ. nr. 40003942377) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Zaļā iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 81 257 €, par 129% vairāk nekā gadu iepriekš (35 482 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 23 676 € (29,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 195 081 € un pašu kapitāls 185 483 € (95,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir OEM International AB.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.