Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OUTDOORS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5065 | 15 283 | 9907 | 18 838 | 8995 | 74 354 | 43 403 | 47 418 | 33 090 | 81 409 | 83 679 | 99 479 | 161 232 | 234 205 | 315 010 | 270 658 | 380 070 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 801 | 926 | 3637 | 4406 | 4125 | 21 195 | 4295 | 2490 | 4595 | 3346 | 5699 | 6985 | 4639 | 2388 | 1558 | 56 659 | 84 434 |
| Aktīvi kopā | 5866 | 16 209 | 13 544 | 23 244 | 13 120 | 95 549 | 47 698 | 49 908 | 37 685 | 84 755 | 89 378 | 106 464 | 165 871 | 236 593 | 316 568 | 327 317 | 464 504 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3481 | 13 499 | 12 203 | 24 147 | 9637 | 94 550 | 45 355 | 44 955 | 25 184 | 35 391 | 17 982 | 8872 | 9264 | 20 267 | 7223 | 17 792 | 11 739 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 743 | 6316 | 0 |
| Saistības kopā | 3481 | 13 499 | 12 203 | 24 147 | 9637 | 94 550 | 45 355 | 44 955 | 25 184 | 35 391 | 17 982 | 8872 | 9264 | 20 267 | 7966 | 24 108 | 11 739 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 831 | 325 | -1369 | -2244 | 4386 | -3957 | 1343 | 2611 | 7547 | 36 864 | 22 034 | 26 196 | 59 015 | 59 719 | 92 276 | -5393 | 149 556 |
| Pašu kapitāls kopā | 2385 | 2710 | 1341 | -903 | 3483 | 999 | 2343 | 4953 | 12 501 | 49 364 | 71 396 | 97 592 | 156 607 | 216 326 | 308 602 | 303 209 | 452 765 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8120 | 17 833 | 27 879 | 34 889 | 56 619 | 177 195 | 142 678 | 45 094 | 84 684 | 126 322 | 148 643 | 100 700 | 185 897 | 144 066 | 314 332 | 114 203 | 325 392 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 869 | 444 | -1295 | -2277 | 4644 | -3950 | 2298 | 2778 | 8332 | 36 864 | 22 129 | 26 247 | 59 198 | 60 103 | 92 290 | -5367 | 149 556 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 862 | 444 | -1369 | -2244 | 4644 | -3957 | 2298 | 2778 | 8286 | 36 864 | 22 034 | 26 196 | 59 015 | 59 719 | 92 276 | -5393 | 149 556 |
| Pārskata gada peļņa | 831 | 325 | -1369 | -2244 | 4386 | -3957 | 1343 | 2611 | 7547 | 36 864 | 22 034 | 26 196 | 59 015 | 59 719 | 92 276 | -5393 | 149 556 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OUTDOORS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OUTDOORS" (reģ. nr. 40003944363) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rūpniecības iela 19 - 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 325 392 €, par 185% vairāk nekā gadu iepriekš (114 203 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 149 556 € (46,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 325 392 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 464 504 € un pašu kapitāls 452 765 € (97,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (35%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.