SIA "Guard"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5205 | 2663 | 5982 | 24 286 | 14 868 | 16 961 | 6474 | 7874 | 37 657 | 21 914 | 6093 | 20 458 | 50 125 | 38 690 | 37 613 | 61 992 | 36 983 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 156 | 332 | 1286 | 1366 | 2179 | 1702 | 522 | 743 | 1003 | 893 | 1873 | 2569 | 27 363 | 24 023 | 16 974 | 12 932 | 8070 |
| Aktīvi kopā | 5361 | 2995 | 7268 | 25 652 | 17 047 | 18 663 | 6996 | 8617 | 38 660 | 22 807 | 7966 | 23 027 | 77 488 | 62 713 | 54 587 | 74 924 | 45 053 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 768 | 4005 | 14 740 | 28 398 | 24 745 | 12 032 | 7583 | 3875 | 32 964 | 29 077 | 42 846 | 49 493 | 76 425 | 110 114 | 126 372 | 130 179 | 120 915 |
| Ilgtermiņa saistības | 1500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2268 | 4005 | 14 740 | 28 398 | 24 745 | 12 032 | 7583 | 3875 | 32 964 | 29 077 | 42 846 | 49 493 | 76 425 | 110 114 | 126 372 | 130 179 | 120 915 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4637 | -4103 | -6462 | 4726 | -4952 | 17 584 | -7217 | 5329 | 954 | -11 966 | -28 610 | 8414 | 20 578 | -41 511 | -24 384 | 16 530 | -20 607 |
| Pašu kapitāls kopā | 3093 | -1010 | -7472 | -2746 | -7698 | 6631 | -587 | 4742 | 5696 | -6270 | -34 880 | -26 466 | -5890 | -47 401 | -71 785 | -55 255 | -75 862 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8037 | 28 673 | 97 287 | 93 633 | 23 338 | 31 510 | 80 024 | 29 127 | 182 096 | 126 440 | 121 035 | 201 460 | 334 787 | 225 271 | 247 836 | 282 251 | 243 238 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4805 | -4043 | -6264 | 4617 | -4873 | 19 319 | -7144 | 5784 | 1245 | -11 134 | -27 585 | 9158 | 20 744 | -41 443 | -24 377 | 16 545 | -20 587 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4805 | -4103 | -6462 | 4726 | -4952 | 19 319 | -7217 | 5329 | 1204 | -11 532 | -27 977 | 8584 | 20 692 | -41 454 | -24 384 | 16 535 | -20 590 |
| Pārskata gada peļņa | 4637 | -4103 | -6462 | 4726 | -4952 | 17 584 | -7217 | 5329 | 954 | -11 966 | -28 610 | 8414 | 20 578 | -41 511 | -24 384 | 16 530 | -20 607 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Guard"
Pārskats
SIA "Guard" (reģ. nr. 40003952074) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils pag., Pikalne, Minsteres iela 5 - 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 243 238 €, par 13,8% mazāk nekā gadu iepriekš (282 251 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 20 607 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 81 079 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-75 862 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.