Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Interkrāsas Latvija"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 68 521 | 117 020 | 196 274 | 332 952 | 445 476 | 386 839 | 351 982 | 287 423 | 343 200 | 341 660 | 281 897 | 189 002 | 200 078 | 201 436 | 214 532 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 12 561 | 32 480 | 35 245 | 35 036 | 18 912 | 12 865 | 47 722 | 38 533 | 53 267 | 53 763 | 34 665 | 19 782 | 12 009 | 4608 | 0 |
| Aktīvi kopā | 81 082 | 149 500 | 231 519 | 367 988 | 464 388 | 399 704 | 399 704 | 325 956 | 396 467 | 395 423 | 316 562 | 208 784 | 212 087 | 206 044 | 214 532 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 44 097 | 82 968 | 156 256 | 257 402 | 350 989 | 285 172 | 248 491 | 170 295 | 231 303 | 189 141 | 111 844 | 13 257 | 11 300 | 6639 | 28 926 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 4699 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 184 | 34 732 | 42 341 | 79 747 | 74 962 | 58 162 | 45 247 | 39 262 | 21 500 |
| Saistības kopā | 44 097 | 87 667 | 156 256 | 257 402 | 350 989 | 285 172 | 283 675 | 205 027 | 273 644 | 268 888 | 186 806 | 71 419 | 56 547 | 45 901 | 50 426 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 27 894 | 24 848 | 13 430 | 3496 | 321 | 3625 | 1497 | 4900 | 1894 | 3712 | 3221 | 7609 | 18 175 | 4603 | 3963 |
| Pašu kapitāls kopā | 36 985 | 61 833 | 75 263 | 110 586 | 110 907 | 114 532 | 116 029 | 120 929 | 122 823 | 126 535 | 129 756 | 137 365 | 155 540 | 160 143 | 164 106 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 361 655 | 515 466 | 949 318 | 1 167 058 | 1 314 419 | 1 520 756 | 1 308 369 | 1 139 383 | 1 622 946 | 1 821 442 | 687 692 | 225 288 | 287 756 | 214 731 | 229 639 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 33 052 | 28 530 | 15 663 | 8470 | 5145 | 5359 | 1497 | 4900 | 1894 | 3712 | 3221 | 7609 | 18 175 | 4603 | 7311 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 33 052 | 28 504 | 15 663 | 8470 | 5145 | 5359 | 1497 | 4900 | 1894 | 3712 | 3221 | 7609 | 18 175 | 4603 | 3963 |
| Pārskata gada peļņa | 27 894 | 24 848 | 13 430 | 3496 | 321 | 3625 | 1497 | 4900 | 1894 | 3712 | 3221 | 7609 | 18 175 | 4603 | 3963 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Interkrāsas Latvija"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Interkrāsas Latvija" (reģ. nr. 40003954107) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lielvārdes iela 22 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 229 639 €, par 6,9% vairāk nekā gadu iepriekš (214 731 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 3963 € (1,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 76 546 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 214 532 € un pašu kapitāls 164 106 € (76,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (30%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.