SIA "IGMALIN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3454 | 1339 | 1838 | 752 | 523 | 236 | 870 | 477 | 1597 | 1197 | 952 | 2632 | 4546 | 11 208 | 8460 | 2437 | 6459 | 13 398 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9384 | 7009 | 4660 | 118 | 37 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 458 | 292 | 446 | 917 | 2284 | 1294 | 527 |
| Aktīvi kopā | 12 838 | 8348 | 6498 | 870 | 560 | 238 | 870 | 477 | 1597 | 1197 | 952 | 3090 | 4838 | 11 654 | 9377 | 4721 | 7753 | 13 925 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2078 | 3771 | 2370 | 1897 | 1315 | 1611 | 1003 | 2055 | 2025 | 2719 | 2968 | 4353 | 3071 | 3896 | 2948 | 4970 | 5094 | 7622 |
| Ilgtermiņa saistības | 7963 | 8013 | 13 757 | 9763 | 9718 | 9811 | 13 248 | 13 908 | 11 055 | 13 255 | 13 255 | 13 405 | 13 405 | 11 945 | 11 945 | 13 945 | 13 945 | 13 945 |
| Saistības kopā | 10 041 | 11 784 | 16 127 | 11 660 | 11 033 | 11 422 | 14 251 | 15 963 | 13 080 | 15 974 | 16 223 | 17 758 | 16 476 | 15 841 | 14 893 | 18 915 | 19 039 | 21 567 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1589 | -6233 | -6193 | -1161 | 317 | -712 | 2532 | -2105 | 4900 | -3294 | -494 | 603 | 3030 | 7451 | -1329 | -8678 | 2908 | 3644 |
| Pašu kapitāls kopā | 2167 | -4066 | -10 259 | -11 420 | -11 103 | -11 814 | -14 277 | -16 382 | -11 483 | -14 777 | -15 271 | -14 668 | -11 638 | -4187 | -5516 | -14 194 | -11 286 | -7642 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 19 879 | 8782 | 2415 | 2832 | 5814 | 8358 | 16 325 | 16 843 | 21 318 | 14 979 | 19 494 | 26 521 | 31 201 | 41 137 | 41 761 | 45 284 | 43 617 | 37 827 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1565 | -6631 | -6526 | -1791 | 279 | -724 | 1818 | -2105 | 4900 | -3294 | -494 | 603 | 3030 | 7451 | -1329 | -8605 | 2908 | 3644 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2070 | -6233 | -6193 | -1161 | 317 | -712 | 1822 | -2105 | 4900 | -3294 | -494 | 603 | 3030 | 7451 | -1329 | -8605 | 2908 | 3644 |
| Pārskata gada peļņa | 1589 | -6233 | -6193 | -1161 | 317 | -712 | 2532 | -2105 | 4900 | -3294 | -494 | 603 | 3030 | 7451 | -1329 | -8678 | 2908 | 3644 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 11 | 6 | 7 | 7 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "IGMALIN"
Pārskats
SIA "IGMALIN" (reģ. nr. 40003963523) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tīnūžu iela 16 - 28.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 37 827 €, par 13,3% mazāk nekā gadu iepriekš (43 617 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 3644 € (9,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 6305 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-7642 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.