SIA "Rubicon Technologies"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 53 287 € (55% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1951 | 1951 | 1951 | 1951 | 2174 | 2079 | 2958 | 2958 | 2958 | 98 208 | 160 400 | 197 598 | 151 358 | 129 435 | 108 093 | 98 621 | 94 432 | 37 288 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 848 | 6731 | 6642 | 6378 | 6780 | 6610 | 4900 | 3736 | 3151 |
| Aktīvi kopā | 1951 | 1951 | 1951 | 1951 | 2174 | 2079 | 2958 | 2958 | 2958 | 99 056 | 167 131 | 204 240 | 157 736 | 136 215 | 114 703 | 103 521 | 98 168 | 40 439 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 829 | 367 | 34 282 | 5379 | 4085 | 0 | 0 | 907 | 1952 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 | 50 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 829 | 367 | 34 282 | 5379 | 4085 | 51 | 50 | 907 | 1952 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -49 | 0 | 0 | 0 | 223 | -95 | 0 | 0 | 0 | 38 287 | 125 537 | 40 820 | -17 601 | -20 227 | -17 478 | -11 181 | -6210 | -5487 |
| Pašu kapitāls kopā | 1951 | 1951 | 1951 | 1951 | 2174 | 2079 | 2958 | 2958 | 2958 | 41 227 | 166 764 | 169 958 | 152 357 | 132 130 | 114 652 | 103 471 | 97 261 | 38 487 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 2810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 000 | 149 000 | 82 760 | 245 | 16 769 | 0 | 0 | 5682 | 2561 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -80 | 0 | 0 | 0 | 223 | -41 | 0 | 0 | 0 | 45 047 | 126 169 | 41 053 | -17 601 | -20 227 | -17 378 | -11 131 | -6137 | -5639 |
| EBITDA | -80 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -49 | 0 | 0 | 0 | 223 | -41 | 0 | 0 | 0 | 45 047 | 126 169 | 41 053 | -17 601 | -20 227 | -17 378 | -11 131 | -6137 | -5487 |
| Pārskata gada peļņa | -49 | 0 | 0 | 0 | 223 | -95 | 0 | 0 | 0 | 38 287 | 125 537 | 40 820 | -17 601 | -20 227 | -17 478 | -11 181 | -6210 | -5487 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 626 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 287 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Rubicon Technologies"
Pārskats
SIA "Rubicon Technologies" (reģ. nr. 40003963792) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Meža prospekts 26 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2561 €, par 54,9% mazāk nekā gadu iepriekš (5682 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5487 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 40 439 € un pašu kapitāls 38 487 € (95,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.