SIA "PROP"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 6002 € (7% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 081 | 9090 | 8208 | 12 681 | 9540 | 9106 | 4011 | 421 | 9040 | 26 267 | 20 070 | 10 415 | 15 748 | 18 765 | 23 132 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3766 | 2617 | 1698 | 1734 | 12 596 | 9883 | 656 | 0 | 56 315 | 63 238 | 101 611 | 141 461 | 143 459 | 143 261 | 143 014 |
| Aktīvi kopā | 13 847 | 11 707 | 9906 | 14 415 | 22 136 | 18 989 | 4667 | 421 | 65 355 | 89 505 | 121 681 | 151 876 | 159 207 | 162 026 | 166 146 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6642 | 4624 | 1373 | 1492 | 6858 | 9579 | 687 | 150 | 322 | 1488 | 2058 | 2780 | 2845 | 1637 | 2169 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 7890 | 0 | 0 | 0 | 55 483 | 57 133 | 69 633 | 75 633 | 75 633 | 75 633 | 91 245 |
| Saistības kopā | 6642 | 4624 | 1373 | 1492 | 14 748 | 9579 | 687 | 150 | 55 805 | 58 621 | 71 691 | 78 413 | 78 478 | 77 270 | 93 414 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1197 | -122 | 1449 | 2831 | -532 | 2022 | 1138 | -2571 | 7914 | 21 334 | 19 106 | 23 473 | 7266 | 4027 | -6022 |
| Pašu kapitāls kopā | 7205 | 7083 | 8533 | 12 923 | 7388 | 9410 | 3980 | 271 | 9550 | 30 884 | 49 990 | 73 463 | 80 729 | 84 756 | 72 732 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 873 | 33 976 | 22 396 | 13 568 | 42 217 | 43 616 | 25 614 | 0 | 12 000 | 29 064 | 34 992 | 30 947 | 23 790 | 17 445 | 14 750 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1354 | -60 | 1785 | 3446 | -142 | 2083 | 1596 | -2571 | 7914 | 21 334 | 19 156 | 23 473 | 7316 | 4082 | 3640 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1354 | -60 | 1785 | 3446 | -532 | 2022 | 1596 | -2571 | 7914 | 21 334 | 19 156 | 23 473 | 7316 | 4077 | -5972 |
| Pārskata gada peļņa | 1197 | -122 | 1449 | 2831 | -532 | 2022 | 1138 | -2571 | 7914 | 21 334 | 19 106 | 23 473 | 7266 | 4027 | -6022 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 5003 | 0 | 6568 | 1138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6002 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "MOREL" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "PROP"
Pārskats
SIA "PROP" (reģ. nr. 40003965172) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Zvaigžņu iela 26 - 53.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 14 750 €, par 15,4% mazāk nekā gadu iepriekš (17 445 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 5,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6022 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 14 750 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 166 146 € un pašu kapitāls 72 732 € (43,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.