Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mazās salas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 30 | 34 | 13 | 2907 | 1 | 291 | 0 | 71 | 54 | 35 | 30 | 131 | 44 | 332 | 149 | 127 | 165 | 21 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 347 185 | 347 185 | 347 185 | 347 185 | 347 185 | 347 185 | 494 000 | 494 000 | 494 000 | 509 000 | 509 000 | 509 000 | 509 000 | 509 000 | 509 000 | 509 000 | 509 000 | 509 000 |
| Aktīvi kopā | 347 215 | 347 219 | 347 198 | 350 092 | 347 186 | 347 476 | 494 000 | 494 071 | 494 054 | 509 035 | 509 030 | 509 131 | 509 044 | 509 332 | 509 149 | 509 127 | 509 165 | 509 021 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 79 350 | 101 538 | 133 247 | 168 100 | 196 092 | 225 210 | 467 430 | 467 830 | 468 090 | 483 681 | 484 405 | 485 006 | 485 356 | 486 195 | 486 438 | 486 755 | 487 255 | 487 455 |
| Ilgtermiņa saistības | 225 828 | 208 288 | 181 978 | 155 668 | 128 942 | 103 085 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 92 | 45 | 0 |
| Saistības kopā | 305 178 | 309 826 | 315 225 | 323 768 | 325 034 | 328 295 | 467 435 | 467 830 | 468 090 | 483 681 | 484 405 | 485 006 | 485 356 | 486 195 | 486 488 | 486 847 | 487 300 | 487 455 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -18 407 | -8520 | -5420 | -5650 | -4172 | -2971 | -728 | -323 | -277 | -611 | -729 | -499 | -436 | -551 | -476 | -381 | -414 | -299 |
| Pašu kapitāls kopā | 42 037 | 37 393 | 31 973 | 26 324 | 22 152 | 19 181 | 26 565 | 26 241 | 25 964 | 25 354 | 24 625 | 24 125 | 23 688 | 23 137 | 22 661 | 22 280 | 21 865 | 21 566 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -369 | -88 | -99 | -97 | -95 | -357 | -176 | -95 | -101 | -561 | -679 | -449 | -436 | -551 | -476 | -381 | -405 | -299 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -18 407 | -8520 | -5363 | -5580 | -4078 | -2895 | -668 | -97 | -277 | -561 | -679 | -449 | -436 | -551 | -476 | -381 | -414 | -299 |
| Pārskata gada peļņa | -18 407 | -8520 | -5420 | -5650 | -4172 | -2971 | -728 | -323 | -277 | -611 | -729 | -499 | -436 | -551 | -476 | -381 | -414 | -299 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mazās salas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mazās salas" (reģ. nr. 40003967741) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kurzemes prospekts 151.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 299 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (18). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 509 021 € un pašu kapitāls 21 566 € (4,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.