SIA "Baleks Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 35 786 | 60 198 | 72 398 | 88 431 | 132 573 | 69 088 | 30 573 | 31 793 | 57 044 | 40 819 | 24 682 | 10 886 | 23 317 | 773 | 819 | 1207 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2354 | 17 695 | 44 037 | 34 885 | 37 115 | 24 707 | 5493 | 345 | 1233 | 1037 | 829 | 23 731 | 18 665 | 41 767 | 33 861 | 25 955 |
| Aktīvi kopā | 38 140 | 77 893 | 116 435 | 123 316 | 169 688 | 93 795 | 36 066 | 32 138 | 58 277 | 41 856 | 25 511 | 34 617 | 41 982 | 42 540 | 34 680 | 27 162 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 398 | 29 299 | 49 400 | 60 990 | 57 658 | 45 326 | 10 852 | 9981 | 27 729 | 15 326 | 10 440 | 21 253 | 9469 | 5401 | 11 595 | 16 187 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 24 398 | 29 299 | 49 400 | 60 990 | 57 658 | 45 326 | 10 852 | 9981 | 27 729 | 15 326 | 10 440 | 21 253 | 9469 | 5401 | 11 595 | 16 187 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 11 141 | 19 051 | 23 941 | 58 880 | 8280 | 4308 | 22 424 | 19 311 | 27 702 | 18 143 | 12 225 | 10 518 | 19 149 | 4626 | -14 054 | -12 110 |
| Pašu kapitāls kopā | 13 091 | 47 723 | 66 164 | 61 455 | 110 791 | 47 230 | 25 214 | 22 157 | 30 548 | 26 530 | 15 071 | 13 364 | 32 513 | 37 139 | 23 085 | 10 975 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 151 042 | 289 413 | 333 699 | 862 381 | 156 325 | 171 624 | 212 109 | 205 404 | 330 017 | 314 259 | 131 696 | 109 698 | 169 465 | 1 921 174 | 1070 | 480 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 13 330 | 22 317 | 29 497 | 75 034 | 13 840 | 7213 | 30 489 | 23 354 | 27 702 | 23 683 | 18 131 | 13 538 | 19 163 | 4626 | -14 004 | -12 060 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 331 | 22 246 | 28 901 | 74 212 | 12 903 | 7876 | 29 177 | 23 332 | 27 702 | 23 683 | 18 146 | 13 574 | 19 163 | 4626 | -14 004 | -12 060 |
| Pārskata gada peļņa | 11 141 | 19 051 | 23 941 | 58 880 | 8280 | 4308 | 22 424 | 19 311 | 27 702 | 18 143 | 12 225 | 10 518 | 19 149 | 4626 | -14 054 | -12 110 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 5500 | 63 589 | 0 | 67 869 | 44 440 | 22 368 | 19 311 | 22 161 | 23 684 | 12 225 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Baleks Group"
Pārskats
SIA "Baleks Group" (reģ. nr. 40003968893) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Spilve, Strautu iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 480 €, par 55,1% mazāk nekā gadu iepriekš (1070 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 31,8% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 110 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 240 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 27 162 € un pašu kapitāls 10 975 € (40,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.