SIA "RR STYLE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5082 | 720 | 5374 | 6398 | 11 550 | 28 345 | 65 201 | 60 198 | 89 199 | 85 849 | 86 908 | 159 020 | 109 670 | 88 866 | 160 259 | 187 885 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 2472 | 30 472 | 26 576 | 29 846 | 30 253 | 34 143 | 28 920 | 24 816 | 113 959 | 161 694 | 155 598 | 140 959 | 137 383 |
| Aktīvi kopā | 5082 | 720 | 5374 | 8870 | 42 022 | 54 921 | 95 047 | 90 451 | 123 342 | 114 769 | 111 724 | 272 979 | 271 364 | 244 464 | 301 218 | 325 268 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 342 | 1205 | 9302 | 22 716 | 17 698 | 13 282 | 9974 | 8233 | 11 087 | 17 066 | 104 989 | 104 980 | 106 159 | 127 461 | 117 282 |
| Ilgtermiņa saistības | 525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 500 | 81 500 | 85 000 | 89 246 | 89 246 | 87 744 | 76 340 | 75 445 | 74 521 | 74 567 | 75 427 |
| Saistības kopā | 525 | 342 | 1205 | 9302 | 22 716 | 59 198 | 94 782 | 94 974 | 97 479 | 100 333 | 104 810 | 181 329 | 180 425 | 180 680 | 202 028 | 192 709 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -920 | -4179 | 3791 | -4601 | 19 920 | -13 583 | 4542 | -4788 | 30 386 | -11 427 | -7522 | 84 736 | -711 | -27 155 | 35 405 | 33 369 |
| Pašu kapitāls kopā | 4557 | 378 | 4169 | -432 | 19 306 | -4277 | 265 | -4523 | 25 863 | 14 436 | 6914 | 91 650 | 90 939 | 63 784 | 99 190 | 132 559 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 269 | 0 | 3889 | 18 048 | 68 981 | 50 586 | 77 072 | 78 005 | 152 706 | 97 148 | 97 653 | 210 420 | 171 013 | 92 277 | 155 332 | 165 613 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -341 | -4179 | 3791 | -2690 | 22 494 | -13 583 | 4706 | -4788 | 30 209 | -11 323 | -7433 | 84 926 | -711 | -27 155 | 35 429 | 33 950 |
| EBITDA | -341 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -398 | -4179 | 3791 | -2690 | 22 494 | -13 583 | 4706 | -4788 | 30 386 | -11 361 | -7404 | 84 926 | -711 | -27 155 | 35 429 | 33 950 |
| Pārskata gada peļņa | -920 | -4179 | 3791 | -4601 | 19 920 | -13 583 | 4542 | -4788 | 30 386 | -11 427 | -7522 | 84 736 | -711 | -27 155 | 35 405 | 33 369 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "RR STYLE"
Pārskats
SIA "RR STYLE" (reģ. nr. 40003970027) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Viļānu iela 3 - 17.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 165 613 €, par 6,6% vairāk nekā gadu iepriekš (155 332 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 53,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 33 369 € (20,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 807 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 325 268 € un pašu kapitāls 132 559 € (40,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.