SIA "U27"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1994 | 740 | 3340 | 3601 | 1381 | 186 095 | 109 332 | 204 619 | 188 078 | 105 455 | 107 471 | 77 306 | 76 558 | 88 589 | 88 925 | 86 858 | 85 596 | 84 351 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 1600 | 19 570 | 27 769 | 23 229 | 19 747 | 8367 | 7986 | 420 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 11 994 | 10 740 | 13 340 | 13 601 | 2981 | 205 665 | 137 101 | 227 848 | 207 825 | 113 822 | 115 457 | 77 726 | 76 629 | 88 589 | 88 925 | 86 858 | 85 596 | 84 351 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 794 | 10 208 | 10 274 | 10 520 | 24 | 69 268 | 78 897 | 215 905 | 4957 | 2395 | 2816 | 2411 | 54 | 1909 | 76 | 76 | 50 | 250 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 132 830 | 56 802 | 14 000 | 201 349 | 118 099 | 116 579 | 179 | 0 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Saistības kopā | 10 794 | 10 208 | 10 274 | 10 520 | 24 | 202 098 | 135 699 | 229 905 | 206 306 | 120 494 | 119 395 | 2590 | 54 | 2109 | 276 | 276 | 250 | 450 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -800 | -668 | -466 | 14 | -124 | 610 | -3673 | -3460 | 3578 | -8191 | 2734 | 79 074 | 1439 | 9905 | 2169 | -2067 | -1236 | -1445 |
| Pašu kapitāls kopā | 1200 | 532 | 3066 | 3081 | 2957 | 3567 | 1402 | -2057 | 1519 | -6672 | -3938 | 75 136 | 76 575 | 86 480 | 88 649 | 86 582 | 85 346 | 83 901 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 818 | 2536 | 0 | 305 000 | 0 | 153 800 | 0 | 0 | 130 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -749 | -668 | -466 | 14 | -122 | -1689 | 17 635 | -3460 | 5332 | -8186 | -1794 | 79 124 | 1439 | 10 005 | 2219 | -2017 | -1186 | -1395 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -800 | -668 | -466 | 14 | -124 | 610 | -1804 | -3460 | 3578 | -8191 | 2784 | 79 124 | 1439 | 10 005 | 2219 | -2017 | -1186 | -1395 |
| Pārskata gada peļņa | -800 | -668 | -466 | 14 | -124 | 610 | -3673 | -3460 | 3578 | -8191 | 2734 | 79 074 | 1439 | 9905 | 2169 | -2067 | -1236 | -1445 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "U27"
Pārskats
SIA "U27" (reģ. nr. 40003975753) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 144.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1445 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 84 351 € un pašu kapitāls 83 901 € (99,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir KI Assets SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.