Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AYURVEDA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 175 171 | 183 165 | 207 260 | 325 075 | 378 337 | 418 964 | 421 212 | 427 278 | 419 685 | 20 168 | 19 790 | 31 245 | 12 818 | 13 799 | 27 417 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 728 | 363 | 344 | 2238 | 2663 | 1967 | 1286 | 802 | 1218 | 781 | 344 | 160 | 1780 | 2952 | 3198 |
| Aktīvi kopā | 175 899 | 183 528 | 207 604 | 327 313 | 381 000 | 420 931 | 422 498 | 428 080 | 420 903 | 20 949 | 20 134 | 31 405 | 14 598 | 16 751 | 30 615 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9869 | 5360 | 6382 | 12 925 | 14 738 | 16 116 | 6746 | 12 079 | 18 397 | 19 050 | 38 253 | 87 982 | 97 644 | 126 630 | 162 587 |
| Ilgtermiņa saistības | 181 438 | 200 624 | 232 988 | 381 567 | 449 002 | 500 226 | 517 583 | 526 509 | 527 785 | 115 916 | 114 156 | 114 006 | 112 336 | 112 336 | 112 200 |
| Saistības kopā | 191 307 | 205 984 | 239 370 | 394 492 | 463 740 | 516 342 | 524 329 | 538 588 | 546 182 | 134 966 | 152 409 | 201 988 | 209 980 | 238 966 | 274 787 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -15 839 | -7048 | -9310 | -21 980 | -15 561 | -12 671 | -6420 | -8677 | -14 771 | 11 262 | -18 258 | -36 888 | -28 422 | -26 833 | -21 957 |
| Pašu kapitāls kopā | -15 408 | -22 456 | -31 766 | -67 179 | -82 740 | -95 411 | -101 831 | -110 508 | -125 279 | -114 017 | -132 275 | -170 583 | -195 382 | -222 215 | -244 172 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 78 507 | 45 063 | 39 295 | 68 728 | 72 494 | 66 650 | 59 087 | 55 532 | 60 411 | 63 090 | 56 851 | 56 781 | 57 002 | 56 922 | 52 184 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -15 690 | -7048 | -9603 | -19 464 | -9063 | -14 971 | -10 486 | -8677 | -28 506 | -106 598 | -18 442 | -36 888 | -25 039 | -27 494 | -21 957 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 839 | -7048 | -9310 | -21 980 | -15 561 | -12 671 | -6420 | -8677 | -14 771 | 11 262 | -18 258 | -36 888 | -28 422 | -26 833 | -21 957 |
| Pārskata gada peļņa | -15 839 | -7048 | -9310 | -21 980 | -15 561 | -12 671 | -6420 | -8677 | -14 771 | 11 262 | -18 258 | -36 888 | -28 422 | -26 833 | -21 957 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 5 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AYURVEDA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AYURVEDA" (reģ. nr. 40003980970) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 5/5a-3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 52 184 €, par 8,3% mazāk nekā gadu iepriekš (56 922 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 21 957 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 26 092 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-244 172 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.