Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "First Malpils Power"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 29 314 | 5042 | 766 | 4579 | 4734 | 9136 | 15 789 | 16 908 | 16 229 | 16 789 | 16 220 | 16 255 | 16 434 | 16 641 | 16 338 | 16 217 | 16 281 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 194 725 | 193 253 | 197 320 | 189 698 | 189 698 | 270 912 | 275 902 | 275 902 | 275 902 | 275 902 | 275 902 | 275 902 | 275 902 | 275 902 | 275 902 | 275 902 | 275 902 |
| Aktīvi kopā | 224 039 | 198 295 | 198 086 | 194 277 | 194 432 | 280 048 | 291 691 | 292 810 | 292 131 | 292 691 | 292 122 | 292 157 | 292 336 | 292 543 | 292 240 | 292 119 | 292 183 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 21 531 | 39 488 | 24 319 | 21 983 | 20 151 | 32 284 | 32 030 | 32 687 | 32 179 | 32 852 | 34 089 | 34 150 | 34 626 | 34 351 | 34 378 | 34 360 | 34 418 |
| Ilgtermiņa saistības | 209 631 | 214 088 | 215 851 | 223 322 | 227 413 | 330 580 | 344 850 | 345 650 | 345 750 | 345 920 | 346 170 | 346 420 | 350 240 | 355 395 | 356 365 | 356 485 | 356 885 |
| Saistības kopā | 231 162 | 253 576 | 240 170 | 245 305 | 247 564 | 362 864 | 376 880 | 378 337 | 377 929 | 378 772 | 380 259 | 380 570 | 384 866 | 389 746 | 390 743 | 390 845 | 391 303 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8929 | -48 158 | 13 653 | -8944 | -2105 | -7217 | -2758 | -338 | -271 | -283 | -316 | -277 | -4116 | -4673 | -1301 | -223 | -394 |
| Pašu kapitāls kopā | -7579 | -55 737 | -42 084 | -51 028 | -53 132 | -82 816 | -85 189 | -85 527 | -85 798 | -86 081 | -88 137 | -88 413 | -92 530 | -97 203 | -98 503 | -98 726 | -99 120 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8616 | -48 158 | 13 653 | -8944 | -2105 | -7217 | -2758 | -338 | -271 | -283 | -316 | -277 | -4116 | -4673 | -1251 | -223 | -394 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8616 | -48 158 | 13 653 | -8944 | -2105 | -7217 | -2758 | -338 | -271 | -283 | -316 | -277 | -4116 | -4673 | -1251 | -223 | -394 |
| Pārskata gada peļņa | -8929 | -48 158 | 13 653 | -8944 | -2105 | -7217 | -2758 | -338 | -271 | -283 | -316 | -277 | -4116 | -4673 | -1301 | -223 | -394 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "First Malpils Power"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "First Malpils Power" (reģ. nr. 40003982825) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vienības gatve 109.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 394 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-99 120 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.