SIA "TSV Management"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 134 920 | 68 635 | 39 727 | 16 601 | 5348 | 2671 | 2805 | 9035 | 6412 | 5006 | 4419 | 4574 | 341 | 1682 | 14 948 | 21 409 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 660 | 6052 | 275 | 9 | 0 | 0 | 2515 | 2130 | 1415 | 760 | 279 | 12 539 | 14 244 | 3622 | 944 | 37 |
| Aktīvi kopā | 135 580 | 74 687 | 40 002 | 16 610 | 5348 | 2671 | 5320 | 11 165 | 7827 | 5766 | 4698 | 17 113 | 14 585 | 5304 | 15 892 | 21 446 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 28 672 | 6769 | 745 | 2076 | 6820 | 13 224 | 2663 | 19 270 | 25 318 | 32 745 | 1276 | 15 419 | 781 | 1226 | 997 | 6377 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5987 | 3376 | 7469 | 8303 |
| Saistības kopā | 28 672 | 6769 | 745 | 2076 | 6820 | 13 224 | 2663 | 19 270 | 25 318 | 32 745 | 1276 | 15 419 | 6768 | 4602 | 8466 | 14 680 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 10 856 | -38 990 | -28 661 | -24 723 | -22 152 | -9081 | 13 210 | -10 762 | -9386 | -9488 | -10 844 | -1728 | -7122 | 35 642 | -1543 | -660 |
| Pašu kapitāls kopā | 106 908 | 67 918 | 39 257 | 14 534 | -1472 | -10 553 | 2657 | -8105 | -17 491 | -26 979 | 3422 | 1694 | 7817 | 702 | 7426 | 6766 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 70 647 | 40 251 | 15 668 | 12 264 | 13 124 | 19 738 | 38 687 | 12 690 | 5525 | 5761 | 1000 | 12 995 | 13 836 | 58 963 | 48 557 | 43 331 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 16 241 | -35 367 | -27 643 | -23 619 | -22 152 | -9081 | 13 213 | -10 762 | -9218 | -9438 | -10 794 | -1624 | -6859 | 35 986 | -888 | -353 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 241 | -35 367 | -27 643 | -23 619 | -22 152 | -9081 | 13 210 | -10 762 | -9336 | -9438 | -10 794 | -1624 | -7072 | 35 642 | -1072 | -363 |
| Pārskata gada peļņa | 10 856 | -38 990 | -28 661 | -24 723 | -22 152 | -9081 | 13 210 | -10 762 | -9386 | -9488 | -10 844 | -1728 | -7122 | 35 642 | -1543 | -660 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "TSV Management"
Pārskats
SIA "TSV Management" (reģ. nr. 40003986691) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strēlnieku iela 6 - 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 43 331 €, par 10,8% mazāk nekā gadu iepriekš (48 557 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 660 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 331 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 21 446 € un pašu kapitāls 6766 € (31,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.