SIA "MULTI JEANS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 104 867 | 134 011 | 156 491 | 256 687 | 223 859 | 345 698 | 454 503 | 541 133 | 496 387 | 468 783 | 581 314 | 684 329 | 864 604 | 1 031 084 | 1 036 302 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 13 280 | 8808 | 9242 | 42 635 | 45 650 | 48 984 | 42 785 | 26 427 | 17 210 | 10 497 | 23 276 | 203 755 | 187 793 | 135 469 | 207 496 |
| Aktīvi kopā | 118 147 | 142 819 | 165 733 | 299 322 | 269 509 | 394 682 | 497 288 | 567 560 | 513 597 | 479 280 | 604 590 | 888 084 | 1 052 397 | 1 166 553 | 1 243 798 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 69 724 | 62 960 | 45 557 | 142 396 | 108 312 | 210 198 | 182 306 | 151 841 | 331 125 | 298 482 | 237 901 | 375 609 | 357 084 | 354 193 | 321 747 |
| Ilgtermiņa saistības | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 69 728 | 62 960 | 45 557 | 142 396 | 108 312 | 210 198 | 182 306 | 151 841 | 331 125 | 298 482 | 237 901 | 375 609 | 357 084 | 354 193 | 321 747 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 24 869 | 29 504 | 38 335 | -12 483 | 2986 | 32 370 | 144 943 | 134 070 | 45 556 | -1674 | 185 890 | 145 786 | 182 838 | 117 047 | 109 691 |
| Pašu kapitāls kopā | 45 742 | 75 246 | 113 581 | 149 128 | 152 114 | 184 484 | 314 982 | 415 719 | 182 472 | 180 798 | 366 689 | 512 475 | 695 313 | 812 360 | 922 051 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 373 494 | 451 663 | 497 082 | 542 404 | 629 068 | 803 644 | 1 219 666 | 1 195 933 | 1 013 497 | 712 834 | 497 080 | 1 113 122 | 1 608 870 | 1 600 232 | 1 899 894 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 28 753 | 34 942 | 44 175 | -12 483 | 2986 | 34 502 | 170 837 | 134 471 | 45 956 | -1478 | 186 160 | 145 786 | 183 038 | 117 096 | 109 961 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 29 242 | 34 953 | 44 859 | -12 483 | 2986 | 34 361 | 170 437 | 134 071 | 45 556 | -1578 | 186 160 | 145 786 | 183 038 | 117 096 | 109 961 |
| Pārskata gada peļņa | 24 869 | 29 504 | 38 335 | -12 483 | 2986 | 32 370 | 144 943 | 134 070 | 45 556 | -1674 | 185 890 | 145 786 | 182 838 | 117 047 | 109 691 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 11 | 11 | 10 | 12 | 11 | 14 | 14 | 15 | 17 | 16 | 14 | 14 | 15 | 15 | 20 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 445 | 33 333 | 278 803 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MULTI JEANS"
Pārskats
SIA "MULTI JEANS" (reģ. nr. 40003995228) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 399 - 45.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 899 894 €, par 18,7% vairāk nekā gadu iepriekš (1 600 232 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 109 691 € (5,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 20 (gadu iepriekš 15). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 94 995 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 243 798 € un pašu kapitāls 922 051 € (74,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.