Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KROGS APTIEKA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 447 | 10 383 | 7839 | 8662 | 9737 | 13 186 | 18 020 | 12 282 | 10 374 | 6670 | 8616 | 8341 | 2454 | 616 | 1136 | 825 | 653 | 1940 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5842 | 4414 | 3151 | 1699 | 2424 | 2882 | 3130 | 3636 | 2365 | 1445 | 0 | 2279 | 1529 | 2686 | 2516 | 1604 | 896 | 1047 |
| Aktīvi kopā | 24 289 | 14 797 | 10 990 | 10 361 | 12 161 | 16 068 | 21 150 | 15 918 | 12 739 | 8115 | 8616 | 10 620 | 3983 | 3302 | 3652 | 2429 | 1549 | 2987 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 26 978 | 18 468 | 12 036 | 7541 | 7871 | 10 605 | 12 921 | 11 181 | 20 433 | 31 702 | 34 543 | 51 574 | 48 170 | 47 036 | 58 768 | 15 953 | 20 628 | 542 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 990 | 46 006 | 72 007 |
| Saistības kopā | 26 978 | 18 468 | 12 036 | 7541 | 7871 | 10 605 | 12 921 | 11 181 | 20 433 | 31 702 | 34 543 | 51 574 | 48 170 | 47 036 | 58 768 | 63 943 | 66 634 | 72 549 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4689 | -982 | 2625 | 3866 | 1470 | 1173 | 456 | -3486 | -12 431 | -15 893 | -2340 | -15 027 | -3233 | 453 | -11 382 | -6398 | -3571 | -4477 |
| Pašu kapitāls kopā | -2689 | -3671 | -1046 | 2820 | 4290 | 5463 | 8229 | 4737 | -7694 | -23 587 | -25 927 | -40 954 | -44 187 | -43 734 | -55 116 | -61 514 | -65 085 | -69 562 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 19 499 | 71 098 | 68 385 | 77 393 | 70 919 | 69 930 | 95 955 | 111 743 | 105 109 | 95 348 | 112 425 | 52 352 | 65 312 | 50 406 | 65 494 | 55 614 | 58 781 | 46 846 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4705 | -904 | 3418 | 4190 | 1857 | 1499 | 1407 | -3204 | -12 100 | -15 893 | -2340 | -15 027 | -3233 | 453 | -11 382 | -6398 | -3564 | -4443 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4689 | -982 | 2625 | 4081 | 1750 | 1401 | 822 | -3486 | -12 431 | -15 893 | -2340 | -15 027 | -3233 | 453 | -11 382 | -6398 | -3564 | -4443 |
| Pārskata gada peļņa | -4689 | -982 | 2625 | 3866 | 1470 | 1173 | 456 | -3486 | -12 431 | -15 893 | -2340 | -15 027 | -3233 | 453 | -11 382 | -6398 | -3571 | -4477 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 8 | 8 | 9 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA KalniAS — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KROGS APTIEKA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KROGS APTIEKA" (reģ. nr. 40003996628) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Pāvilosta, Dzintaru iela 69.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 46 846 €, par 20,3% mazāk nekā gadu iepriekš (58 781 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4477 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 423 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-69 562 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.