Sporta un atpūtas biedrība "USMA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 846 | 961 | 2298 | 1143 | 446 | 41 | 831 | 2061 | 8179 | 6366 | 11 411 | 18 386 | 26 315 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 260 | 147 | 114 | 1163 | 712 | 345 | 410 | 0 | 13 353 | 29 394 | 28 155 | 31 337 | 34 654 |
| Aktīvi kopā | 1106 | 1108 | 2412 | 2306 | 1158 | 386 | 1241 | 2061 | 21 532 | 35 760 | 39 566 | 49 723 | 60 969 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 1900 | 900 | 0 | 0 | 2503 | 0 | 1535 | 1535 | 2375 | 2771 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5802 | 4268 | 5253 | 6051 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 1900 | 900 | 0 | 0 | 2503 | 0 | 7337 | 5803 | 7628 | 8822 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 1106 | 1108 | 2412 | 406 | 258 | 386 | 1241 | -442 | 21 532 | 28 423 | 33 763 | 42 095 | 52 147 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Fonds Trīs Latvijas Tenori"
- "Junior Achievement Latvia"
- "Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija"
- ASG Resolution Capital, AS
- Akciju sabiedrība "TALSU AUTOTRANSPORTS"
- Milk SIA
- Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
- Nodibinājums SMF Latvija
- SIA "ALISE K"
- SIA "Talsu autoosta"
- SIA MB Boats
- SIA VOX
Kopsavilkums: Sporta un atpūtas biedrība "USMA"
Pārskats
Sporta un atpūtas biedrība "USMA" (reģ. nr. 40008007276) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Ģibuļu pag., "Radziņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 2. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 60 969 € un pašu kapitāls 52 147 € (85,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 7.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.