"Zemgales NVO Centrs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 735 | 25 371 | 46 199 | 16 652 | 57 540 | 28 427 | 43 895 | 38 165 | 7487 | 36 404 | 276 375 | 135 150 | 94 559 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 336 | 1077 | 1580 | 0 | 315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 565 | 1241 | 1345 |
| Aktīvi kopā | 18 071 | 26 448 | 47 779 | 16 652 | 57 855 | 28 427 | 43 895 | 38 165 | 7487 | 36 404 | 276 940 | 136 391 | 95 904 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 160 | 621 | 2297 | 3184 | 0 | 1890 | 1747 | 514 | 1170 | 2758 | 1146 | 9122 | 25 290 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 160 | 621 | 2297 | 3184 | 0 | 1890 | 1747 | 514 | 1170 | 2758 | 1146 | 9122 | 25 290 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 17 911 | 25 827 | 45 482 | 13 468 | 57 855 | 26 537 | 42 148 | 37 651 | 6317 | 33 646 | 275 794 | 127 269 | 70 614 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Zemgales NVO Centrs"
Pārskats
"Zemgales NVO Centrs" (reģ. nr. 40008038666) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Lielā iela 15 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 3). 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 95 904 € un pašu kapitāls 70 614 € (73,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 5.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.