Latvijas Izpildītāju un producentu apvienībaAktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 232 766 | 2 360 552 | 3 533 587 | 3 364 093 | 3 349 571 | 3 139 455 | 3 291 245 | 3 868 012 | 3 228 210 | 4 378 767 | 4 532 163 | 4 927 949 | 4 243 246 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7215 | 26 729 | 19 320 | 34 705 | 48 593 | 600 902 | 610 979 | 546 385 | 490 205 | 533 408 | 514 411 | 440 025 | 925 104 |
| Aktīvi kopā | 2 239 981 | 2 387 281 | 3 552 907 | 3 398 798 | 3 398 164 | 3 740 357 | 3 902 224 | 4 414 397 | 3 718 415 | 4 912 175 | 5 046 574 | 5 367 974 | 5 168 350 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 115 413 | 168 158 | 50 345 | 46 088 | 59 769 | 71 706 | 83 789 | 83 613 | 66 779 | 151 654 | 94 797 | 284 534 | 222 708 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 115 413 | 168 158 | 50 345 | 46 088 | 59 769 | 71 706 | 83 789 | 83 613 | 66 779 | 151 654 | 94 797 | 284 534 | 222 708 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 2 124 568 | 2 219 123 | 3 502 562 | 3 352 710 | 3 338 395 | 3 668 651 | 3 818 435 | 4 330 784 | 3 651 636 | 4 760 521 | 4 951 777 | 5 083 440 | 4 945 642 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 21 | 19 | 19 | 23 | 26 | 23 | 22 | 13 | 20 | 21 | 25 | 28 | 32 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "GAMMA" — 100%
Kopsavilkums: Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība
Pārskats
Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (reģ. nr. 40008042958) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 1999. gadā un reģistrā ir jau 27 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Misas iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 32 (gadu iepriekš 28). 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 168 350 € un pašu kapitāls 4 945 642 € (95,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.