"Sanda Ozoliņa golfa klubs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2021Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2021
| 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1865 | 838 | 1903 | 213 | 985 | 96 | 98 | 1031 | 746 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 77 035 | 78 019 | 124 314 | 140 476 | 123 721 | 129 800 | 129 595 | 117 689 | 128 119 |
| Aktīvi kopā | 78 900 | 78 857 | 126 217 | 140 689 | 124 706 | 129 896 | 129 693 | 118 720 | 128 865 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 2300 | 2300 | 4033 | 4883 | 2573 | 427 | 427 | 427 | 427 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2300 | 2300 | 4033 | 4883 | 2573 | 427 | 427 | 427 | 427 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 76 600 | 76 557 | 122 184 | 135 806 | 122 133 | 129 469 | 129 266 | 118 293 | 128 438 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Sanda Ozoliņa golfa klubs"
Pārskats
"Sanda Ozoliņa golfa klubs" (reģ. nr. 40008063875) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mīlgrāvja iela 16.
Finanšu rezultāti
2021. gadā darbinieku skaits bija 1. 2021. gada beigās bilances kopsumma bija 128 865 € un pašu kapitāls 128 438 € (99,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2021. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.