"Pavāru Klubs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 008 | 12 834 | 21 803 | 7981 | 5760 | 5972 | 3422 | 9092 | 11 839 | 16 992 | 37 957 | 55 469 | 75 405 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 515 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1448 | 1138 |
| Aktīvi kopā | 10 008 | 12 834 | 21 803 | 7981 | 5760 | 6487 | 3462 | 9092 | 11 839 | 16 992 | 37 957 | 56 917 | 76 543 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 226 | 374 | 389 | 185 | 183 | 0 | 874 | 84 | 398 | 239 | 65 | 6866 | 5343 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 226 | 374 | 389 | 185 | 183 | 0 | 874 | 84 | 398 | 239 | 65 | 6866 | 5343 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 9782 | 12 460 | 21 414 | 7796 | 5577 | 6487 | 2588 | 9008 | 11 441 | 16 753 | 37 892 | 50 051 | 71 200 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 9 | 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Pavāru Klubs"
Pārskats
"Pavāru Klubs" (reģ. nr. 40008082630) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Burtnieku iela 36 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 76 543 € un pašu kapitāls 71 200 € (93,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 9.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.