"ŠAMIR"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 55 288 | 36 254 | 88 615 | 153 717 | 91 049 | 87 750 | 71 431 | 250 227 | 199 888 | 212 373 | 191 442 | 250 859 | 325 518 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3044 | 3776 | 6491 | 13 240 | 8756 | 3090 | 3837 | 47 037 | 94 881 | 104 352 | 92 558 | 81 750 | 70 083 |
| Aktīvi kopā | 58 332 | 40 030 | 95 106 | 166 957 | 99 805 | 90 840 | 75 268 | 297 264 | 294 769 | 316 725 | 284 000 | 332 609 | 395 601 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5494 | 4305 | 6666 | 9545 | 7272 | 8484 | 7420 | 9063 | 21 035 | 11 219 | 25 085 | 37 862 | 21 124 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5494 | 4305 | 6666 | 9545 | 7272 | 8484 | 7420 | 9063 | 21 035 | 11 219 | 25 085 | 37 862 | 21 124 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 52 838 | 35 725 | 88 440 | 157 412 | 92 533 | 82 356 | 67 848 | 288 201 | 273 734 | 305 506 | 258 915 | 294 747 | 374 477 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "EUROPEAN INTERNATIONAL TOLERANCE CENTER" — 3 kopīgas personas
- "RĪGAS UN LATVIJAS EBREJU RELIĢISKĀ DRAUDZE "ŠAMIR"" — 3 kopīgas personas
- "Rīgas geto un Latvijas holokausta muzeja atbalsta biedrība" — 2 kopīgas personas
- Elijas5
- J.Korčaka Latvijas ebreju bērnu fonds "OTRĀ PATVERSME-SILE"
Kopsavilkums: "ŠAMIR"
Pārskats
"ŠAMIR" (reģ. nr. 40008083814) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vilhelma Purvīša iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 5. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 395 601 € un pašu kapitāls 374 477 € (94,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 7.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.