"Vangaži, Meža 2"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | — | 0 | 4641 | 4654 | 5667 | 2340 | 2449 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | — | 0 | 251 558 | 115 523 | 108 601 | 95 959 | 88 457 |
| Aktīvi kopā | 0 | — | 0 | 256 199 | 120 177 | 114 268 | 98 299 | 90 906 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | — | 0 | 121 555 | 115 523 | 108 601 | 95 959 | 88 457 |
| Saistības kopā | 0 | — | 0 | 121 555 | 115 523 | 108 601 | 95 959 | 88 457 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 0 | — | 0 | 4641 | 4654 | 5667 | 2340 | 2449 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Vangaži, Meža 2"
Pārskats
"Vangaži, Meža 2" (reģ. nr. 40008152406) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Vangaži, Meža iela 2 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 90 906 € un pašu kapitāls 2449 € (2,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.