"MG RACE"Aktīvs

40008152853BiedrībaDibināts 2010

Finanšu rādītāji

Šim rādītājam datu nav.

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 tūkst.40 tūkst.’12’13’14’16’17’18’19’20’21’23’24’25
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
201220132014201620172018201920202021202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā978261717 56418 22431 54130 60630 60630 60630 60630 60630 60630 606
Pamatlīdzekļi kopā32382897000770770770770770770770
Aktīvi kopā4216551417 56418 22431 54131 37631 37631 37631 37631 37631 37631 376
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības4068514210 68414 92710 49710 50710 50710 50710 50710 50710 50710 507
Ilgtermiņa saistības000000000000
Saistības kopā4068514210 68414 92710 49710 50710 50710 50710 50710 50710 50710 507
Pamatkapitāls————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————
Pārskata gada peļņa————————————
Pašu kapitāls kopā1483726880329721 04420 86920 86920 86920 86920 86920 86920 869
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums————————————
Saimnieciskās darbības peļņa————————————
Peļņa pirms nodokļiem————————————
Pārskata gada peļņa————————————
Darbaspēka izmaksas————————————
Nolietojums————————————
Citi rādītāji
Darbinieki000000000000
Aprēķinātā dividende————————————

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

"MG RACE"2Klemencis Gatis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: "MG RACE"

Pārskats

"MG RACE" (reģ. nr. 40008152853) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Talsi, Vīksnas iela 14.

Finanšu rezultāti

2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 31 376 € un pašu kapitāls 20 869 € (66,5% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.