"Vangažu māmiņu klubs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | — | — | — | — | 4568 | 7216 | 11 316 | 19 991 | 22 627 | 16 001 | 35 953 | 86 486 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | — | — | — | — | 727 | 522 | 501 | 348 | 145 162 | 144 057 | 154 964 | 430 226 |
| Aktīvi kopā | 0 | — | — | — | — | 5295 | 7738 | 11 817 | 20 339 | 167 789 | 160 058 | 190 917 | 516 712 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | — | — | — | — | 4676 | 6786 | 7427 | 14 365 | 29 747 | 36 119 | 37 372 | 60 155 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 136 525 | 100 749 | 41 761 | 235 181 |
| Saistības kopā | 0 | — | — | — | — | 4676 | 6786 | 7427 | 14 365 | 166 272 | 136 868 | 79 133 | 295 336 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 0 | — | — | — | — | 619 | 952 | 4390 | 5974 | 1517 | 23 190 | 111 784 | 221 376 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4 | 5 | 8 | 14 | 2 | 20 | 24 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Vangažu māmiņu klubs"
Pārskats
"Vangažu māmiņu klubs" (reģ. nr. 40008193809) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Vangaži, Gaujas iela 8 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 24 (gadu iepriekš 20). 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 516 712 € un pašu kapitāls 221 376 € (42,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.