MāruGunsAktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | — | 17 392 | 16 993 | 33 502 | 59 667 | 39 332 | 41 525 | 73 545 | 66 757 | 54 438 | 60 999 | 56 945 |
| Pamatlīdzekļi kopā | — | 41 245 | 65 251 | 81 202 | 51 210 | 74 138 | 98 177 | 87 592 | 78 266 | 64 744 | 53 072 | 40 913 |
| Aktīvi kopā | — | 58 637 | 82 244 | 114 704 | 110 877 | 113 470 | 139 702 | 161 137 | 145 023 | 119 182 | 114 071 | 97 858 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | — | 19 586 | 22 295 | 57 842 | 44 399 | 47 857 | 45 072 | 48 001 | 60 077 | 66 054 | 75 686 | 70 202 |
| Ilgtermiņa saistības | — | 0 | 3300 | 14 000 | 2000 | 0 | 13 846 | 10 418 | 6702 | 3081 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | — | 19 586 | 25 595 | 71 842 | 46 399 | 47 857 | 58 918 | 58 419 | 66 779 | 69 135 | 75 686 | 70 202 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | — | 39 051 | 56 649 | 42 862 | 64 478 | 65 613 | 80 784 | 102 718 | 78 244 | 50 047 | 38 385 | 27 656 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 13 | 19 | 21 | 22 | 19 | 21 | 21 | 21 | 20 | 17 | 16 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: MāruGuns
Pārskats
MāruGuns (reģ. nr. 40008207901) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Draugi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 16 (gadu iepriekš 17). 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 97 858 € un pašu kapitāls 27 656 € (28,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.