"Mangalcity"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | 288 | 6414 | 6464 | 6889 | 7030 | 5437 | — | — |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Aktīvi kopā | 0 | 288 | 6414 | 6464 | 6889 | 7030 | 5437 | — | — |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 100 | 5912 | 5731 | 6300 | 6888 | 0 | — | — |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Saistības kopā | 0 | 100 | 5912 | 5731 | 6300 | 6888 | 0 | — | — |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 0 | 188 | 502 | 733 | 589 | 142 | 540 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Mangalcity"
Pārskats
"Mangalcity" (reģ. nr. 40008271446) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mangaļsalas iela 13 - 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2023. gada beigās bilances kopsumma bija 5437 € un pašu kapitāls 540 € (9,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.