"Kazarmu 6"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Šim rādītājam datu nav.
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 560 | 21 886 | 23 503 | 47 766 | 43 524 | 35 412 | 40 324 | 40 596 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 18 560 | 21 886 | 23 503 | 47 766 | 43 524 | 35 412 | 40 324 | 40 596 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 2413 | 2606 | 2011 | 3858 | 8528 | 4088 | 4031 | 4918 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2413 | 2606 | 2011 | 3858 | 8528 | 4088 | 4031 | 4918 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pašu kapitāls kopā | 674 | 1467 | 1577 | 1983 | 2588 | 3507 | 3949 | 3474 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Saimnieciskās darbības peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | — | — | — | — | — | — |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Kazarmu 6"
Pārskats
"Kazarmu 6" (reģ. nr. 40008274067) ir biedrība. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Neretas iela 2 - 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā darbinieku skaits bija 2. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 40 596 € un pašu kapitāls 3474 € (8,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.